Liverpool met moeite langs Aston Villa
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor het eerst sinds het kampioen van Engeland is een wedstrijd gewonnen in de Premier League. In een matig duel op Anfield werd Aston Villa met 2-0 verslagen. De formatie van coach Jürgen Klopp herstelde zich daarmee van de forse nederlaag bij Manchester City, enkele dagen eerder.
Pas in de 71e minuut kwam Liverpool op voorsprong. Sadio Mané scoorde na voorbereidend werk van Naby Keïta. Invaller Curtis Jones maakte het tweede doelpunt, op aangeven van Mohamed Salah.
Kort na de hervatting kreeg Anwar El Ghazi een aardige mogelijkheid Villa op voorsprong te zetten. De oud-Ajacied strandde op doelman Alisson.
In de eerste helft had de thuisclub vrijwel geen mogelijkheden. Alleen Salah probeerde een keer op doel te schieten, maar zag zijn schot geblokt.
Virgil van Dijk speelde het hele duel bij Liverpool. Georginio Wijnaldum viel na een uur in. El Ghazi verliet bij Villa halverwege de tweede helft het veld.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
1 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
2 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
15 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
18 uur geleden