Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool met moeite langs Aston Villa

Liverpool met moeite langs Aston Villa

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor het eerst sinds het kampioen van Engeland is een wedstrijd gewonnen in de Premier League. In een matig duel op Anfield werd Aston Villa met 2-0 verslagen. De formatie van coach Jürgen Klopp herstelde zich daarmee van de forse nederlaag bij Manchester City, enkele dagen eerder.

Pas in de 71e minuut kwam Liverpool op voorsprong. Sadio Mané scoorde na voorbereidend werk van Naby Keïta. Invaller Curtis Jones maakte het tweede doelpunt, op aangeven van Mohamed Salah.

Kort na de hervatting kreeg Anwar El Ghazi een aardige mogelijkheid Villa op voorsprong te zetten. De oud-Ajacied strandde op doelman Alisson.

In de eerste helft had de thuisclub vrijwel geen mogelijkheden. Alleen Salah probeerde een keer op doel te schieten, maar zag zijn schot geblokt.

Virgil van Dijk speelde het hele duel bij Liverpool. Georginio Wijnaldum viel na een uur in. El Ghazi verliet bij Villa halverwege de tweede helft het veld.

Meer uit Voetbal

Trainer Steijn van Sparta heeft geen voorkeur voor PSV of Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Het maakt trainer Maurice Steijn van Sparta Rotterdam niet uit of PSV of Ajax zondag kampioen wordt. "Mij gaat het er alleen om dat wij zo hoog mogelijk eindigen en de play-offs voor Europees voetbal halen", vertelde hij vrijdag aan ESPN.

15 minuten geleden
Mulder tot zomer 2027 directeur voetbalzaken bij Schalke 04

GELSENKIRCHEN (ANP) - Oud-voetballer Youri Mulder blijft tot de zomer van 2027 directeur voetbalzaken bij zijn voormalige club Schalke 04. De 56-jarige Mulder werd in november op interimbasis aangesteld tot het einde van het seizoen bij de club, die uitkomt op het tweede niveau in Duitsland.

41 minuten geleden
Bosz probeert PSV-spelers weg te houden bij media en randzaken

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz probeert zijn spelers richting de mogelijke kampioenswedstrijd van zondag tegen Sparta Rotterdam zoveel mogelijk weg te houden bij media en randzaken.

42 minuten geleden
Veerman en Boscagli fit voor mogelijk kampioensduel PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman en Olivier Boscagli kunnen zondag met PSV meedoen in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. De middenvelder en verdediger lieten zich woensdag in het thuisduel met Heracles Almelo (4-1) wisselen omdat ze lichte klachten hadden.

56 minuten geleden
FC Twente zonder keeper Unnerstall in uitduel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zondag tijdens de uitwedstrijd bij Ajax niet de beschikking over keeper Lars Unnerstall. De 34-jarige Duitser is niet fit. Przemyslaw Tyton neemt zijn plaats onder de lat in.

1 uur geleden
Botman van Newcastle onzeker voor Arsenal door knieprobleem

NEWCASTLE (ANP/RTR) - Verdediger Sven Botman van Newcastle United kampt opnieuw met fysieke klachten. De 25-jarige Nederlander, die onlangs terugkeerde van een knieblessure, is daardoor onzeker voor het uitduel met Arsenal van zondag. "Hij heeft veel pech gehad in die laatste twee situaties", zei trainer Eddie Howe.

2 uur geleden
Middenvelder Thomas verlengt contract bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Middenvelder Ryan Thomas heeft zijn aflopende contract bij PEC Zwolle tot de zomer van 2027 verlengd. De 30-jarige voetballer uit Nieuw-Zeeland is bezig aan zijn tweede periode in Overijssel en kwam in totaal al 185 keer in actie voor de club.

3 uur geleden