Liverpool met moeite langs Aston Villa
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor het eerst sinds het kampioen van Engeland is een wedstrijd gewonnen in de Premier League. In een matig duel op Anfield werd Aston Villa met 2-0 verslagen. De formatie van coach Jürgen Klopp herstelde zich daarmee van de forse nederlaag bij Manchester City, enkele dagen eerder.
Pas in de 71e minuut kwam Liverpool op voorsprong. Sadio Mané scoorde na voorbereidend werk van Naby Keïta. Invaller Curtis Jones maakte het tweede doelpunt, op aangeven van Mohamed Salah.
Kort na de hervatting kreeg Anwar El Ghazi een aardige mogelijkheid Villa op voorsprong te zetten. De oud-Ajacied strandde op doelman Alisson.
In de eerste helft had de thuisclub vrijwel geen mogelijkheden. Alleen Salah probeerde een keer op doel te schieten, maar zag zijn schot geblokt.
Virgil van Dijk speelde het hele duel bij Liverpool. Georginio Wijnaldum viel na een uur in. El Ghazi verliet bij Villa halverwege de tweede helft het veld.
Meer uit Voetbal
NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het neutraliseren van Lionel Messi in de finale van het wereldkampioenschap voetbal wordt zondag voor Spanje een "enorme uitdaging". Dat zei middenvelder Mikel Merino vrijdag tijdens een persconferentie.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Amsterdammers. Ajax betaalt de Saudische club Al-Hilal een transfersom van net onder de 20 miljoen euro, meldt Ajax.
8 uur geledenMIAMI (ANP/DPA) - Frankrijk neemt de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap tegen Engeland serieus. Dat zei Didier Deschamps, die zaterdag in Miami voor het laatst op de bank zit als bondscoach van de Fransen.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
17 uur geleden