Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool mede dankzij goal invaller Gakpo langs Sheffield United

Liverpool mede dankzij goal invaller Gakpo langs Sheffield United

LIVERPOOL (ANP) - Koploper Liverpool heeft in de Premier League met de nodige moeite van Sheffield United, dat laatste staat, gewonnen. Het werd 3-1 op Anfield, waar invaller Cody Gakpo vlak voor tijd met een kopbal de eindstand bepaalde. Gakpo tekende na een afgemeten voorzet van de Schot Andrew Robertson voor zijn zesde doelpunt van het seizoen in de Premier League.

Alexis Mac Allister had Liverpool een kwartier daarvoor op fraaie wijze op 2-1 gezet. De Argentijn kreeg de bal op de rand van het zestienmetergebied voor zijn voeten en haalde verwoestend uit. De Kroatische keeper Ivo Grbic was volledig kansloos.

Liverpool was na een kwartier op zeer fortuinlijke wijze op voorsprong gekomen. Doelman Grbic blunderde door de bal tegen de inlopende Darwin Núñez aan te schieten. Via de opspringende Uruguayaan verdween de bal in het doel. Ook bij de gelijkmaker van Sheffield United kwam geluk kijken. De Nederlander Gustavo Hamer kopte richting de goal en via Liverpool-speler Conor Bradley ging de bal erin.

Bij Liverpool viel Gakpo in de 73e minuut in, voor de Hongaar Dominik Szoboszlai. Ryan Gravenberch had een basisplaats, maar hij werd na een uur - kort na de gelijkmaker - naar de kant gehaald.

Liverpool heeft nu weer 2 punten meer dan Arsenal: 70 om 68. Manchester City volgt met 67 punten. Er zijn nog acht duels te spelen in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

4 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

7 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

7 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

9 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

9 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

9 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

14 uur geleden