Liverpool - Manchester United gaat vooralsnog door ondanks sneeuw
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Het duel uit de Premier League tussen Liverpool en Manchester United gaat zondag vooralsnog door ondanks de slechte weersomstandigheden in Engeland. Dat maakten beide clubs bekend op hun sociale media. In delen van Engeland en Wales is veel sneeuw gevallen. Het duel begint om 17.30 uur Nederlandse tijd.
"Vanochtend is er een veiligheidsvergadering gehouden om de weers- en reisomstandigheden voor de wedstrijd van vandaag tegen Manchester United op Anfield te evalueren", meldt Liverpool. "Op dit moment is het de bedoeling dat de wedstrijd gewoon doorgaat. Rond het middaguur zal er nog een vergadering plaatsvinden om de laatste omstandigheden te beoordelen."
Het door Arne Slot getrainde Liverpool is de koploper in de Premier League. Manchester United, dat eerder in het seizoen trainer Erik ten Hag ontsloeg, bezet een bescheiden veertiende plaats. Onder de nieuwe coach Rúben Amorim verloor de ploeg vijf van de laatste zes competitieduels. Vorige maand ging de derby tussen Liverpool en Everton niet door vanwege storm Darragh.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
2 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
16 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
17 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
20 uur geleden