Liverpool - Manchester United gaat vooralsnog door ondanks sneeuw
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Het duel uit de Premier League tussen Liverpool en Manchester United gaat zondag vooralsnog door ondanks de slechte weersomstandigheden in Engeland. Dat maakten beide clubs bekend op hun sociale media. In delen van Engeland en Wales is veel sneeuw gevallen. Het duel begint om 17.30 uur Nederlandse tijd.
"Vanochtend is er een veiligheidsvergadering gehouden om de weers- en reisomstandigheden voor de wedstrijd van vandaag tegen Manchester United op Anfield te evalueren", meldt Liverpool. "Op dit moment is het de bedoeling dat de wedstrijd gewoon doorgaat. Rond het middaguur zal er nog een vergadering plaatsvinden om de laatste omstandigheden te beoordelen."
Het door Arne Slot getrainde Liverpool is de koploper in de Premier League. Manchester United, dat eerder in het seizoen trainer Erik ten Hag ontsloeg, bezet een bescheiden veertiende plaats. Onder de nieuwe coach Rúben Amorim verloor de ploeg vijf van de laatste zes competitieduels. Vorige maand ging de derby tussen Liverpool en Everton niet door vanwege storm Darragh.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
8 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
12 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
14 uur geleden