Liverpool laat ManUnited met 7-0 kansloos, Gakpo scoort twee keer
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Manchester United zondag een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het elftal van trainer Jürgen Klopp was in de Premier League met liefst 7-0 te sterk voor de rivaal, waar Erik ten Hag de coach is. Oud-PSV'er Cody Gakpo speelde met twee doelpunten een belangrijke rol.
Mohamed Salah en Darwin Núñez scoorden ook allebei twee keer voor Liverpool, dat dankzij de zege naar de vijfde plek steeg en nu 42 punten heeft. Nummer 3 Manchester United staat op 49 punten. Koploper Arsenal heeft 63 punten, maar speelde wel een wedstrijd meer dan Manchester United en Liverpool.
Salah is dankzij zijn twee doelpunten topscorer aller tijden van Liverpool in de Premier League. De Egyptenaar heeft nu 129 keer gescoord in de competitie. Tot zondag voerde Robbie Fowler met 128 treffers die lijst aan.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
10 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
14 uur geleden