Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool koploper na zeldzame nederlaag Manchester City

Liverpool koploper na zeldzame nederlaag Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester City heeft voor het eerst sinds 6 december 2023 een duel in de Premier League verloren. De ploeg van coach Pep Guardiola ging met 2-1 onderuit bij Bournemouth. Liverpool profiteerde door de koppositie over te nemen. De ploeg van Arne Slot won thuis van Brighton & Hove Albion: 2-1.

Bournemouth kwam al na twaalf minuten op voorsprong door een doelpunt van Antoine Semenyo. De Ghanees schoot uit de draai van dichtbij raak op aangeven van voormalig AZ-speler Milos Kerkez. De thuisploeg, met Justin Kluivert in de basis, kwam na ruim een uur op 2-0. Evanilson scoorde, opnieuw was de assist van Kerkez. Joško Gvardiol deed in de 82e minuut nog wat terug (2-1) maar een gelijkmaker bleef uit.

Voor Manchester City, met Nathan Aké, was het een slechte week. Woensdag verloor het al bij Tottenham voor de League Cup.

Liverpool keek tegen Brighton lang tegen een 1-0-achterstand aan, maar pakte de punten dankzij treffers van Cody Gakpo en Mo Salah. De ploeg van Slot heeft 25 punten uit tien duels, City heeft er 2 minder.

Meer uit Voetbal

Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

14 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

14 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

20 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

22 uur geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

22 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

22 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

23 uur geleden