Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool koploper in Premier League na zege bij Burnley

Liverpool koploper in Premier League na zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League de uitwedstrijd tegen het laag geklasseerde Burnley met 2-0 gewonnen. De ploeg van trainer Jürgen Klopp kwam door een vroeg doelpunt van Darwin Núñez, na een assist van Cody Gakpo, op voorsprong en gooide het duel pas laat in het slot door een treffer van de ingevallen Diogo Jota. Liverpool staat door de zege voorlopig aan kop.

De score had veel hoger kunnen uitvallen, maar Burnley-doelman James Trafford onderscheidde zich met name in de eerste helft met enkele knappe reddingen. Gakpo maakte wel een goal, maar die werd geannuleerd wegens een overtreding van Núñez kort daarvoor. Mohamed Salah raakte de lat.

Tien minuten na rust werd opnieuw een doelpunt van Liverpool afgekeurd. Harvey Elliott schoot op aangeven van Ryan Gravenberch raak, maar Salah stond volgens de arbitrage hinderlijk buitenspel bij de inzet van Elliott. Bij een spaarzame aanval van Burnley kopte invaller Jóhann Berg Gudmundsson over.

Beslissing

In de slotfase ontsnapte een slordig Liverpool nog bij een inzet van Jacob Bruun Larsen, die de bal net naast zag gaan. Jota besliste vervolgens vlak voor tijd vanuit een moeilijke hoek de wedstrijd.

Arsenal komt donderdag in actie tegen West Ham United en neemt bij winst de koppositie weer over. Liverpool heeft momenteel 2 punten meer.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

1 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

3 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

4 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

6 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

6 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

8 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

11 uur geleden