Liverpool komende tijd zonder Alisson en Jota
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool heeft de komende tijd niet de beschikking over Alisson Becker en Diogo Jota. De Braziliaanse doelman en de Portugese aanvaller hebben blessures opgelopen tijdens het gelijkspel bij Manchester City (1-1) van afgelopen zaterdag, meldde trainer Jürgen Klopp woensdag.
Alisson kampt met een hamstringprobleem. Klopp ging niet in op de aard van de klachten van Jota. "Ze zijn allebei afwezig", zei de Duitser tijdens een persconferentie een dag voor het Europa League-duel met LASK Linz. "De blessure van Alisson is wat minder erg, maar we moeten afwachten. Hij zal morgen niet spelen, ook niet op zondag en waarschijnlijk ook niet een week later. Daarna zou het redelijk oké moeten zijn."
"Diogo gaat wat langer duren. We weten niet precies hoe lang, maar het is wat ernstiger. We moeten het gaan bekijken", aldus Klopp.
Liverpool, de nummer 3 van Engeland, gaat aan de leiding in de Europa League-poule met 9 punten. Toulouse heeft 7 punten, gevolgd door het Belgische Union (4) en LASK (3).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
1 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
5 uur geledenPRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
9 uur geleden