Liverpool komende tijd zonder Alisson en Jota
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool heeft de komende tijd niet de beschikking over Alisson Becker en Diogo Jota. De Braziliaanse doelman en de Portugese aanvaller hebben blessures opgelopen tijdens het gelijkspel bij Manchester City (1-1) van afgelopen zaterdag, meldde trainer Jürgen Klopp woensdag.
Alisson kampt met een hamstringprobleem. Klopp ging niet in op de aard van de klachten van Jota. "Ze zijn allebei afwezig", zei de Duitser tijdens een persconferentie een dag voor het Europa League-duel met LASK Linz. "De blessure van Alisson is wat minder erg, maar we moeten afwachten. Hij zal morgen niet spelen, ook niet op zondag en waarschijnlijk ook niet een week later. Daarna zou het redelijk oké moeten zijn."
"Diogo gaat wat langer duren. We weten niet precies hoe lang, maar het is wat ernstiger. We moeten het gaan bekijken", aldus Klopp.
Liverpool, de nummer 3 van Engeland, gaat aan de leiding in de Europa League-poule met 9 punten. Toulouse heeft 7 punten, gevolgd door het Belgische Union (4) en LASK (3).
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
32 minuten geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
18 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
21 uur geleden