Liverpool komende tijd zonder Alisson en Jota
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool heeft de komende tijd niet de beschikking over Alisson Becker en Diogo Jota. De Braziliaanse doelman en de Portugese aanvaller hebben blessures opgelopen tijdens het gelijkspel bij Manchester City (1-1) van afgelopen zaterdag, meldde trainer Jürgen Klopp woensdag.
Alisson kampt met een hamstringprobleem. Klopp ging niet in op de aard van de klachten van Jota. "Ze zijn allebei afwezig", zei de Duitser tijdens een persconferentie een dag voor het Europa League-duel met LASK Linz. "De blessure van Alisson is wat minder erg, maar we moeten afwachten. Hij zal morgen niet spelen, ook niet op zondag en waarschijnlijk ook niet een week later. Daarna zou het redelijk oké moeten zijn."
"Diogo gaat wat langer duren. We weten niet precies hoe lang, maar het is wat ernstiger. We moeten het gaan bekijken", aldus Klopp.
Liverpool, de nummer 3 van Engeland, gaat aan de leiding in de Europa League-poule met 9 punten. Toulouse heeft 7 punten, gevolgd door het Belgische Union (4) en LASK (3).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
22 minuten geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
2 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
5 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
22 uur geleden