Liverpool komende tijd zonder Alisson en Jota
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool heeft de komende tijd niet de beschikking over Alisson Becker en Diogo Jota. De Braziliaanse doelman en de Portugese aanvaller hebben blessures opgelopen tijdens het gelijkspel bij Manchester City (1-1) van afgelopen zaterdag, meldde trainer Jürgen Klopp woensdag.
Alisson kampt met een hamstringprobleem. Klopp ging niet in op de aard van de klachten van Jota. "Ze zijn allebei afwezig", zei de Duitser tijdens een persconferentie een dag voor het Europa League-duel met LASK Linz. "De blessure van Alisson is wat minder erg, maar we moeten afwachten. Hij zal morgen niet spelen, ook niet op zondag en waarschijnlijk ook niet een week later. Daarna zou het redelijk oké moeten zijn."
"Diogo gaat wat langer duren. We weten niet precies hoe lang, maar het is wat ernstiger. We moeten het gaan bekijken", aldus Klopp.
Liverpool, de nummer 3 van Engeland, gaat aan de leiding in de Europa League-poule met 9 punten. Toulouse heeft 7 punten, gevolgd door het Belgische Union (4) en LASK (3).
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
53 minuten geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
5 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
5 uur geleden