Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool kent speeldata bij hervatting Premier League

Liverpool kent speeldata bij hervatting Premier League

LONDEN (ANP) - FC Liverpool hervat het seizoen in de Premier League op zondagavond 21 juni met een uitwedstrijd tegen stadgenoot Everton. Dat blijkt uit het speelschema voor de eerste drie speeldagen na de coronapauze, dat de Premier League vrijdag heeft geopenbaard. Reeds bekend was dat het seizoen op 17 juni wordt hervat met twee inhaalduels: Aston Villa - Sheffield United en Manchester City - Arsenal.

Mocht City bij de hervatting onderuitgaan, dan kan Liverpool vier dagen later de titel al binnenhalen. 24 juni is de volgende gelegenheid om het kampioenschap veilig te stellen voor de ploeg van Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum. Liverpool speelt dan thuis op Anfield tegen Crystal Palace. Donderdag 2 juli volgt een uitwedstrijd tegen Manchester City, de nummer 2 in Engeland, met een achterstand van liefst 25 punten. Zowel voor het duel met Everton als voor de wedstrijd tegen Manchester City staat de speelplek nog niet vast. Alle duels worden gespeeld zonder publiek.

Alle wedstrijden worden op verschillende tijden afgewerkt, zodat elk duel live op tv kan worden uitgezonden, een aantal zelfs op het open net van de BBC, Sky Pick of Amazon Prime Video. Na de eerste twee inhaalduels begint de eerstvolgende volledige speelronde op vrijdag 19 juni met onder meer Tottenham Hotspur - Manchester United.

"We zijn heel blij dat meer dan een derde van de nog te spelen wedstrijden voor iedereen te zien is in het Verenigd Koninkrijk", zei Richard Masters, topman van de Premier League, over de verruimde tv-coverage. "We weten dat voetbal zonder onze loyale fans in de stadions niet hetzelfde is, maar samen met onze tv- en radiopartners zijn we in staat ervoor te zorgen dat iedere fan zijn club live via tv of radio kan volgen."

Meer uit Voetbal

Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

29 minuten geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

8 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

8 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

8 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

10 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

12 uur geleden