Liverpool-keeper Alisson mist door blessure duels met Brazilië
RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Liverpool-doelman Alisson reist niet af naar Zuid-Amerika voor de aankomende WK-kwalificatiewedstrijden van Brazilië tegen Chili en Peru. De 32-jarige keeper liep tijdens de gewonnen competitiewedstrijd bij Crystal Palace (0-1) een blessure op.
Alisson "verliet het veld tijdens de Premier League-wedstrijd van zaterdag vanwege pijn in zijn dijbeen", meldde de voetbalbond van Brazilië. "Het medische team van de nationale ploeg heeft contact opgenomen met de Engelse club en kreeg te horen dat hij niet in staat was om de interlands te spelen."
Brazilië, dat vijfde staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep, speelt op 10 oktober tegen Chili en vijf dagen later tegen Peru. Het Liverpool van trainer Arne Slot is koploper in de Premier League. De ploeg heeft na de internationale periode een zwaar programma met wedstrijden tegen Chelsea, RB Leipzig en Arsenal.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
9 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
13 uur geleden