Liverpool-keeper Alisson mist door blessure duels met Brazilië
RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Liverpool-doelman Alisson reist niet af naar Zuid-Amerika voor de aankomende WK-kwalificatiewedstrijden van Brazilië tegen Chili en Peru. De 32-jarige keeper liep tijdens de gewonnen competitiewedstrijd bij Crystal Palace (0-1) een blessure op.
Alisson "verliet het veld tijdens de Premier League-wedstrijd van zaterdag vanwege pijn in zijn dijbeen", meldde de voetbalbond van Brazilië. "Het medische team van de nationale ploeg heeft contact opgenomen met de Engelse club en kreeg te horen dat hij niet in staat was om de interlands te spelen."
Brazilië, dat vijfde staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep, speelt op 10 oktober tegen Chili en vijf dagen later tegen Peru. Het Liverpool van trainer Arne Slot is koploper in de Premier League. De ploeg heeft na de internationale periode een zwaar programma met wedstrijden tegen Chelsea, RB Leipzig en Arsenal.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.
34 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
4 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
15 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
15 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
16 uur geleden