Liverpool-keeper Alisson mist door blessure duels met Brazilië
RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Liverpool-doelman Alisson reist niet af naar Zuid-Amerika voor de aankomende WK-kwalificatiewedstrijden van Brazilië tegen Chili en Peru. De 32-jarige keeper liep tijdens de gewonnen competitiewedstrijd bij Crystal Palace (0-1) een blessure op.
Alisson "verliet het veld tijdens de Premier League-wedstrijd van zaterdag vanwege pijn in zijn dijbeen", meldde de voetbalbond van Brazilië. "Het medische team van de nationale ploeg heeft contact opgenomen met de Engelse club en kreeg te horen dat hij niet in staat was om de interlands te spelen."
Brazilië, dat vijfde staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep, speelt op 10 oktober tegen Chili en vijf dagen later tegen Peru. Het Liverpool van trainer Arne Slot is koploper in de Premier League. De ploeg heeft na de internationale periode een zwaar programma met wedstrijden tegen Chelsea, RB Leipzig en Arsenal.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
5 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
6 uur geleden