Liverpool is Milner en Keïta even kwijt
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool moet het voorlopig stellen zonder de middenvelders James Milner en Naby Keïta. Ze kampen beiden met een spierblessure. Milner en Keïta ontbreken in ieder geval zaterdag in Londen tegen Tottenham Hotspur en moeten een week later mogelijk ook het thuisduel op Anfield met Manchester United aan zich voorbij laten gaan.
De 34-jarige Engelsman speelde dit seizoen zestien competitieduels, waarvan slechts zes in de basis. Keïta kwam vanwege fysieke problemen pas vijf keer in actie voor de koploper van de Premier League. Trainer Jürgen Klopp kiest op het middenveld meestal voor Jordan Henderson, Georginio Wijnaldum en Fabinho, maar die Braziliaan is nu ook herstellende van een blessure. Klopp verwacht dat Fabinho en verdediger Dejan Lovren volgende week de training kunnen hervatten. Xherdan Shaqiri traint na een hamstringblessure al weer mee.
Liverpool heeft aan kop van de Engelse voetbalcompetitie dertien punten voorsprong op Leicester City, met ook nog een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
15 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
17 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
17 uur geleden