Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool in tweede helft met ruime cijfers langs Southampton

Liverpool in tweede helft met ruime cijfers langs Southampton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook de 25e wedstrijd van het seizoen in winst omgezet. Op Anfield werd Southampton, dat vijf van de laatste zeven competitieduels had gewonnen, met 4-0 verslagen. Voor Liverpool was het al de zestiende opeenvolgende overwinning in de Premier League.

Alle doelpunten werden pas in de tweede helft gemaakt. Kort na rust schoot Alex Oxlade-Chamberlain raak voor de 1-0, na een uur maakte Jordan Henderson de 2-0. Clubtopscorer Mohamed Salah bracht met een fraai stiftje de stand op 3-0, waarna hij in de 90e minuut nogmaals trefzeker was. Daarmee bracht hij zijn totaal op veertien goals.

Aan het eerste doelpunt ging een belangrijk moment vooraf; Southampton, dat zich in de eerste helft dapper had verweerd, claimde een penalty en uit de daaropvolgende uitbraak opende Liverpool de score.

Liverpool bracht het puntentotaal al op 73, 22 meer dan Manchester City. Zondag wacht City de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur.

Andere wedstrijden

Nathan Aké droeg met een doelpunt bij aan een zege van Bournemouth op Aston Villa. Aké tikte vlak voor rust de 2-0 binnen en het werd uiteindelijk 2-1.

Everton boekte een zwaarbevochten overwinning in de uitwedstrijd tegen Watford: 2-3. Na 42 minuten stond het 2-0, maar nog voor rust had Yerry Mina de stand met twee doelpunten op 2-2 gebracht. Theo Walcott maakte in de laatste minuut het winnende doelpunt.

Everton, dat de Italiaanse trainer Carlo Ancelotti tijdens het seizoen aanstelde na een teleurstellende start, is nu de nummer 9 van de Premier League.

Meer uit Voetbal

WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

3 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

6 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

10 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

10 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

11 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

11 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

11 uur geleden