Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool in slotfase langs Wolverhampton, doelpunt Gakpo

Liverpool in slotfase langs Wolverhampton, doelpunt Gakpo

WOLVERHAMPTON (ANP) - Liverpool heeft een moeizame 3-1-overwinning geboekt bij het laaggeklasseerde Wolverhampton Wanderers. De ploeg van trainer Jürgen Klopp maakte pas in de slotfase het verschil met twee treffers. Oranje-international Cody Gakpo had eerder voor het eerste doelpunt van Liverpool getekend.

Met de zege neemt Liverpool in ieder geval voor een paar uur de koppositie over van Manchester City. Liverpool heeft na vijf wedstrijden 13 punten, 1 punt meer dan City. De ploeg uit Manchester speelt zaterdagmiddag nog de uitwedstrijd bij West Ham United.

Klopp kon tegen Wolverhampton nog niet beschikken over de geschorste Virgil van Dijk en de geblesseerde Trent Alexander-Arnold. Zonder de ervaren verdedigers had de achterhoede het in de eerste helft bijzonder lastig met de thuisploeg.

Vier doelpunten

Wolverhampton, dat nog maar vier doelpunten had gemaakt in de eerste vier wedstrijden, opende de score in de 7e minuut. De gevaarlijke Portugees Pedro Neto sneed door de Liverpool-verdediging en vond Hwang Hee-chan bij de tweede paal, waarna de Koreaan de bal rustig binnenschoof, 1-0.

De Wolves kregen via Neto nog een aantal mogelijkheden, waarna Matheus Cunha een grote kans op de 2-0 verprutste. Gakpo was vlak voor rust nog dicht bij de gelijkmaker, maar hij raakte de bal niet goed. De Nederlander tekende tien minuten na rust wel voor de 1-1. Op aangeven van Mohamed Salah tikte hij de bal in het lege doel. Het was zijn laatste balcontact voordat hij werd gewisseld.

Met drie verse aanvallers kreeg Liverpool gedurende de tweede helft de overhand. Na een combinatie tussen invallers Luis Díaz en Darwin Núñez werd een inzet van de laatste nog net geblokt. Het was uiteindelijk Andrew Robertson die voor opluchting zorgde. Na opnieuw een pass van Salah schoot de aanvoerder vijf minuten voor tijd raak (1-2). Harvey Elliot schoot daarna via het been van Hugo Bueno nog de derde treffer binnen, 1-3. Ryan Gravenberch verving in de blessuretijd Salah.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

1 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

2 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

2 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

2 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

2 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

2 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

4 uur geleden