Liverpool in Dortmund tegen FC Midtjylland
DORTMUND (ANP) - Liverpool speelt de wedstrijd tegen FC Midtjylland in de Champions League op 9 december in Dortmund. Dat heeft een woordvoerder van de autoriteiten in de Duitse stad bevestigd. Voor Liverpool is het lastig om in Denemarken te voetballen, omdat ze dan volgens de nu geldende coronaregels in Engeland bij terugkeer twee weken in quarantaine moeten.
Volgens ingewijden heeft coach Jürgen Klopp voorgesteld om in Dortmund te spelen. Hij was jarenlang coach bij Borussia Dortmund.
Een week voor de ontmoeting in Duitsland speelt Liverpool op eigen veld tegen Ajax. Liverpool en Ajax strijden samen met Atalanta om twee plaatsen in de volgende ronde van de Champions League. Midtjylland, dat woensdag van Ajax verloor, heeft geen kans meer.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi noemt de pijn van het verliezen van de WK-finale tegen Spanje enorm. "Deze wond heeft tijd nodig om te genezen", schreef hij op Instagram een dag na de nederlaag.
22 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - De Spaanse koning Felipe VI heeft de nationale voetbalploeg van zijn land bedankt na de gewonnen WK-finale tegen Argentinië van zondag. "Als ons nationale team speelt, spelen we allemaal mee. Als jullie winnen, winnen jullie voor heel Spanje", zei de koning maandag tijdens een receptie voor de selectie van bondscoach Luis de la Fuente in Madrid.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Engelse oud-voetballer Kevin Keegan is op 75-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. De tweevoudig winnaar van de Gouden Bal (1978, 1979) had kanker.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De voetballers van de Spaanse nationale voetbalploeg zijn terug in eigen land. Een dag na de met 1-0 gewonnen WK-finale tegen Argentinië landde de selectie van bondscoach Luis de la Fuente om 14.30 uur op de luchthaven van Madrid-Barajas.
5 uur geledenNYON (ANP) - Als FC Twente ten koste van Ferencváros de derde voorronde van de Europa League bereikt, wacht daarin een confrontatie met het Turkse Fenerbahçe SK of het Poolse Górnik Zabrze. Dat is duidelijk geworden bij de loting in Nyon.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond (KBVB) beëindigt de samenwerking met bondscoach Rudi Garcia. Dat meldt de KBVB in een verklaring.
6 uur geledenNYON (ANP) - Ajax vervolgt bij winst op FK Vojvodina uit Servië het toernooi om de Conference League tegen Shelbourne FC uit Ierland of Nõmme Kalju FC uit Estland. Dat is maandag door loting bepaald.
6 uur geleden