Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool in doelpuntrijk duel langs Fulham

Liverpool in doelpuntrijk duel langs Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met de grootst mogelijke moeite gewonnen van Fulham. Het aantrekkelijke duel werd beslist door een doelpunt van Trent Alexander-Arnold, die kort voor tijd de 4-3 binnenschoot. Liverpool bleef zo in het spoor van koploper Arsenal dat zaterdag al met 2-1 won van Wolverhampton. Manchester City passeert Liverpool als het wint van Tottenham Hotspur.

Liverpool-trainer Jürgen Klopp liet naast Virgil van Dijk ook Ryan Gravenberch vanaf het begin meedoen. Cody Gakpo zat op de bank, terwijl bij Fulham Kenny Tete voor het eerst sinds half september weer een basisplaats had.

Alexander-Arnold opende in de 20e minuut met een fraai genomen vrije trap de score. Fulham kwam al vier minuten na de openingstreffer weer op gelijke hoogte. Harry Wilson schoot van dichtbij raak uit een voorzet van Antonee Robinson. In de 39e minuut kwam Liverpool opnieuw op voorsprong. Ditmaal was het Alexis Mac Allister die de bal in de kruising schoot achter doelman Bernd Leno. Kort voor rust maakte Tete gelijk door een kopbal van Raúl Jiménez van richting te veranderen.

Tien minuten voor tijd zette Bobby Decordova-Reid met een kopbal Fulham voor het eerst op voorsprong. De vreugde was van korte duur, want met een geplaatst schot maakte de Japanner Wataru Endo gelijk, waarna Alexander-Arnold raak schoot nadat Leno eerst nog een schot van de ingevallen Gakpo had gekeerd.

Meer uit Voetbal

Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

2 minuten geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

27 minuten geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

45 minuten geleden
Heracles stuurt na degradatie algemeen directeur Toussaint weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.

1 uur geleden
Feyenoorder Trauner na rentree niet met Oostenrijk naar WK

WENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.

1 uur geleden
Kroatië met PSV'er Perisic en Ajacied Sutalo naar WK

ZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.

2 uur geleden
Kaapverdië met zes in Nederland geboren spelers naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.

2 uur geleden