Liverpool in doelpuntrijk duel langs Fulham
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met de grootst mogelijke moeite gewonnen van Fulham. Het aantrekkelijke duel werd beslist door een doelpunt van Trent Alexander-Arnold, die kort voor tijd de 4-3 binnenschoot. Liverpool bleef zo in het spoor van koploper Arsenal dat zaterdag al met 2-1 won van Wolverhampton. Manchester City passeert Liverpool als het wint van Tottenham Hotspur.
Liverpool-trainer Jürgen Klopp liet naast Virgil van Dijk ook Ryan Gravenberch vanaf het begin meedoen. Cody Gakpo zat op de bank, terwijl bij Fulham Kenny Tete voor het eerst sinds half september weer een basisplaats had.
Alexander-Arnold opende in de 20e minuut met een fraai genomen vrije trap de score. Fulham kwam al vier minuten na de openingstreffer weer op gelijke hoogte. Harry Wilson schoot van dichtbij raak uit een voorzet van Antonee Robinson. In de 39e minuut kwam Liverpool opnieuw op voorsprong. Ditmaal was het Alexis Mac Allister die de bal in de kruising schoot achter doelman Bernd Leno. Kort voor rust maakte Tete gelijk door een kopbal van Raúl Jiménez van richting te veranderen.
Tien minuten voor tijd zette Bobby Decordova-Reid met een kopbal Fulham voor het eerst op voorsprong. De vreugde was van korte duur, want met een geplaatst schot maakte de Japanner Wataru Endo gelijk, waarna Alexander-Arnold raak schoot nadat Leno eerst nog een schot van de ingevallen Gakpo had gekeerd.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
14 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
14 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
17 uur geleden