Liverpool in doelpuntrijk duel langs Fulham
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met de grootst mogelijke moeite gewonnen van Fulham. Het aantrekkelijke duel werd beslist door een doelpunt van Trent Alexander-Arnold, die kort voor tijd de 4-3 binnenschoot. Liverpool bleef zo in het spoor van koploper Arsenal dat zaterdag al met 2-1 won van Wolverhampton. Manchester City passeert Liverpool als het wint van Tottenham Hotspur.
Liverpool-trainer Jürgen Klopp liet naast Virgil van Dijk ook Ryan Gravenberch vanaf het begin meedoen. Cody Gakpo zat op de bank, terwijl bij Fulham Kenny Tete voor het eerst sinds half september weer een basisplaats had.
Alexander-Arnold opende in de 20e minuut met een fraai genomen vrije trap de score. Fulham kwam al vier minuten na de openingstreffer weer op gelijke hoogte. Harry Wilson schoot van dichtbij raak uit een voorzet van Antonee Robinson. In de 39e minuut kwam Liverpool opnieuw op voorsprong. Ditmaal was het Alexis Mac Allister die de bal in de kruising schoot achter doelman Bernd Leno. Kort voor rust maakte Tete gelijk door een kopbal van Raúl Jiménez van richting te veranderen.
Tien minuten voor tijd zette Bobby Decordova-Reid met een kopbal Fulham voor het eerst op voorsprong. De vreugde was van korte duur, want met een geplaatst schot maakte de Japanner Wataru Endo gelijk, waarna Alexander-Arnold raak schoot nadat Leno eerst nog een schot van de ingevallen Gakpo had gekeerd.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
21 minuten geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
14 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
15 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
21 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden