Liverpool in Champions Leagueduel met PSV mogelijk zonder Jones
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool kan woensdag in de uitwedstrijd tegen PSV in de Champions League mogelijk niet beschikken over Curtis Jones. De middenvelder werd dinsdag halverwege het thuisduel met Lille gewisseld en mist zaterdag in de Premier League de ontmoeting met Ipswich Town.
"Er was een moment in de wedstrijd tegen Lille dat hij iets voelde en hij zei: 'laten we nog vijf minuten spelen en dan kijken hoe het is'. In de rust gaf hij echter aan dat het niet meer ging", aldus Liverpool-trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.
De blessure is niet heel ernstig, voegde Slot eraan toe. "Laten we eens kijken of hij klaar is voor PSV of anders de wedstrijd daarna tegen Bournemouth."
Liverpool versloeg Lille met 2-1 en is al zeker van een plek in de achtste finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
14 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
15 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
18 uur geleden