Liverpool in actie in achtste finales Champions League
DEN HAAG (ANP) - De Champions League wordt dinsdag hervat met twee wedstrijden in de achtste finales. Titelverdediger Liverpool speelt in Spanje tegen Atlético Madrid, Borussia Dortmund ontvangt Paris Saint-Germain. Beide wedstrijden beginnen om 21.00 uur.
Bij Liverpool, dat vorig jaar in de finale Tottenham Hotspur versloeg, spelen onder anderen Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum. De club staat afgetekend aan kop in de Premier League en lijkt het kampioenschap in eigen land nauwelijks nog te kunnen ontgaan. Eerder dit seizoen won Liverpool al het wereldkampioenschap voor clubs.
Bij Paris Saint-Germain behoort de Nederlandse verdediger Mitchel Bakker niet tot de selectie. Neymar en Kylian Mbappé, die het afgelopen weekeinde in de nationale competitie nog ontbraken, zijn wel in Duitsland.
Woensdag zijn ook twee achtste finales, Atalanta - Valencia en Tottenham - Leipzig.
Meer uit Voetbal
DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
55 minuten geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
57 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
4 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
6 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
14 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
16 uur geleden