Liverpool in actie in achtste finales Champions League
DEN HAAG (ANP) - De Champions League wordt dinsdag hervat met twee wedstrijden in de achtste finales. Titelverdediger Liverpool speelt in Spanje tegen Atlético Madrid, Borussia Dortmund ontvangt Paris Saint-Germain. Beide wedstrijden beginnen om 21.00 uur.
Bij Liverpool, dat vorig jaar in de finale Tottenham Hotspur versloeg, spelen onder anderen Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum. De club staat afgetekend aan kop in de Premier League en lijkt het kampioenschap in eigen land nauwelijks nog te kunnen ontgaan. Eerder dit seizoen won Liverpool al het wereldkampioenschap voor clubs.
Bij Paris Saint-Germain behoort de Nederlandse verdediger Mitchel Bakker niet tot de selectie. Neymar en Kylian Mbappé, die het afgelopen weekeinde in de nationale competitie nog ontbraken, zijn wel in Duitsland.
Woensdag zijn ook twee achtste finales, Atalanta - Valencia en Tottenham - Leipzig.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
9 minuten geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
35 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.
1 uur geledenVALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
2 uur geledenCAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.
2 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.
2 uur geleden