Liverpool in actie in achtste finales Champions League
DEN HAAG (ANP) - De Champions League wordt dinsdag hervat met twee wedstrijden in de achtste finales. Titelverdediger Liverpool speelt in Spanje tegen Atlético Madrid, Borussia Dortmund ontvangt Paris Saint-Germain. Beide wedstrijden beginnen om 21.00 uur.
Bij Liverpool, dat vorig jaar in de finale Tottenham Hotspur versloeg, spelen onder anderen Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum. De club staat afgetekend aan kop in de Premier League en lijkt het kampioenschap in eigen land nauwelijks nog te kunnen ontgaan. Eerder dit seizoen won Liverpool al het wereldkampioenschap voor clubs.
Bij Paris Saint-Germain behoort de Nederlandse verdediger Mitchel Bakker niet tot de selectie. Neymar en Kylian Mbappé, die het afgelopen weekeinde in de nationale competitie nog ontbraken, zijn wel in Duitsland.
Woensdag zijn ook twee achtste finales, Atalanta - Valencia en Tottenham - Leipzig.
Meer uit Voetbal
GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
6 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
13 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
14 uur geleden