Liverpool houdt kans op Champions League na zege in Leicester
LEICESTER (ANP) - Liverpool blijft door een zege op Leicester City kans houden op de derde of vierde plaats in de Premier League. De ploeg van coach Jürgen Klopp won met 3-0 bij Leicester dat voorlaatste staat op de ranglijst en moet vrezen voor degradatie.
Liverpool staat na de zege op 65 punten. Nummer 3 Newcastle United en nummer 4 Manchester United hebben 1 punt meer, maar een wedstrijd minder gespeeld. Die twee clubs spelen nog drie wedstrijden, Liverpool nog twee. De ploegen in de top 4 van de Premier League plaatsen zich voor de groepsfase van de Champions League volgend seizoen.
Curtis Jones scoorde op aangeven van Mohamed Salah in de eerste helft twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk en Cody Gakpo de hele wedstrijd speelden. Gakpo stond met een pass op Salah aan de basis van het tweede doelpunt. Trent Alexander-Arnold maakte met een fraaie vrije trap in de tweede helft de 0-3.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
9 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
18 uur geleden