Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool houdt kans op Champions League na zege in Leicester

Liverpool houdt kans op Champions League na zege in Leicester

LEICESTER (ANP) - Liverpool blijft door een zege op Leicester City kans houden op de derde of vierde plaats in de Premier League. De ploeg van coach Jürgen Klopp won met 3-0 bij Leicester dat voorlaatste staat op de ranglijst en moet vrezen voor degradatie.

Liverpool staat na de zege op 65 punten. Nummer 3 Newcastle United en nummer 4 Manchester United hebben 1 punt meer, maar een wedstrijd minder gespeeld. Die twee clubs spelen nog drie wedstrijden, Liverpool nog twee. De ploegen in de top 4 van de Premier League plaatsen zich voor de groepsfase van de Champions League volgend seizoen.

Curtis Jones scoorde op aangeven van Mohamed Salah in de eerste helft twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk en Cody Gakpo de hele wedstrijd speelden. Gakpo stond met een pass op Salah aan de basis van het tweede doelpunt. Trent Alexander-Arnold maakte met een fraaie vrije trap in de tweede helft de 0-3.

Meer uit Voetbal

Frankrijk geen voorstander van boycot WK voetbal

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse regering is geen voorstander van een boycot van het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In verschillende Europese landen wordt daartoe opgeroepen vanwege de dreigementen van de Amerikaanse president Donald Trump rond Groenland.

8 minuten geleden
Israëlische voetballer Abed verruilt Jong PSV voor Levante

EINDHOVEN (ANP) - Tay Abed (21) stapt van PSV over naar het Spaanse Levante. Dat heeft de Eindhovense club bekendgemaakt. De aanvaller heeft een contract tot medio 2029 getekend. Levante speelt op het hoogste niveau in Spanje.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

13 uur geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

13 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

15 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

17 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

18 uur geleden