
Liverpool hoopt voor finale League Cup op Firmino en Jota
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool moet het woensdag in de competitiewedstrijd op Anfield tegen Leeds United doen zonder de geblesseerde aanvallers Roberto Firmino en Diogo Jota. Trainer Jürgen Klopp hoopt dat de Braziliaan en Portugees zondag in de finale van het toernooi om de League Cup op Wembley tegen Chelsea wel inzetbaar zijn.
"Voor woensdag is het kansloos", zei de Duitser. "We zullen zien of ze de finale wel halen. Het is makkelijk om nu 'nee' te zeggen, maar ik weet het gewoon niet. Roberto en Diogo trainen nog niet mee, dat is geen goed teken."
Firmino (spierblessure) en Jota (enkel) ontbraken afgelopen zaterdag al in de competitiewedstrijd tegen Norwich City (3-1). Enkele dagen eerder had de Braziliaan als invaller voor Jota nog gescoord in het eerste duel met Internazionale in de achtste finales van de Champions League (0-2).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.
44 minuten geledenGENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
8 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
14 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
16 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
18 uur geleden