Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool heeft Van Dijk terug voor duel met koploper Arsenal

Liverpool heeft Van Dijk terug voor duel met koploper Arsenal

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Virgil van Dijk terug voor het duel met koploper Arsenal in de Premier League. De verdediger ontbrak dinsdag tegen Chelsea (0-0) omdat hij ziek was. Trainer Jürgen Klopp zei vrijdag dat Van Dijk inmiddels weer zonder problemen meetraint.

Liverpool verloor vorige week met 4-1 bij Manchester City, de nummer 2 van de Engelse voetbalcompetitie. De 'Reds' staan op de achtste plaats met 10 punten minder dan Manchester United, dat op dit moment op een positie staat die recht geeft op een ticket voor de Champions League.

"We hebben de steun van Anfield zondag nodig", zei Klopp in zijn vooruitblik op de thuiswedstrijd tegen de lijstaanvoerder. "Tegen Chelsea zag ik al wat dingen die beter gingen dan in de weken ervoor. Dus laten we daarmee doorgaan. Het is geen geheim dat de combinatie van 54.000 Liverpool-fans op Anfield en onze jongens een goede is. Maar we kunnen daar niet op vertrouwen. We moeten het zelf doen op het veld."

Naast Van Dijk keert mogelijk ook de Spaanse spelmaker Thiago Alcântara terug in de selectie. Voor Luis Díaz komt het duel te vroeg. De Colombiaanse aanvaller traint na een langdurige blessure weliswaar weer mee, maar is volgens Klopp nog niet klaar voor het duel met Arsenal.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt vol ongeloof na nieuwe stunt tegen Internazionale

MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

3 uur geleden
Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

11 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

13 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

15 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

19 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

20 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

21 uur geleden