Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool heeft Van Dijk terug voor duel met koploper Arsenal

Liverpool heeft Van Dijk terug voor duel met koploper Arsenal

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Virgil van Dijk terug voor het duel met koploper Arsenal in de Premier League. De verdediger ontbrak dinsdag tegen Chelsea (0-0) omdat hij ziek was. Trainer Jürgen Klopp zei vrijdag dat Van Dijk inmiddels weer zonder problemen meetraint.

Liverpool verloor vorige week met 4-1 bij Manchester City, de nummer 2 van de Engelse voetbalcompetitie. De 'Reds' staan op de achtste plaats met 10 punten minder dan Manchester United, dat op dit moment op een positie staat die recht geeft op een ticket voor de Champions League.

"We hebben de steun van Anfield zondag nodig", zei Klopp in zijn vooruitblik op de thuiswedstrijd tegen de lijstaanvoerder. "Tegen Chelsea zag ik al wat dingen die beter gingen dan in de weken ervoor. Dus laten we daarmee doorgaan. Het is geen geheim dat de combinatie van 54.000 Liverpool-fans op Anfield en onze jongens een goede is. Maar we kunnen daar niet op vertrouwen. We moeten het zelf doen op het veld."

Naast Van Dijk keert mogelijk ook de Spaanse spelmaker Thiago Alcântara terug in de selectie. Voor Luis Díaz komt het duel te vroeg. De Colombiaanse aanvaller traint na een langdurige blessure weliswaar weer mee, maar is volgens Klopp nog niet klaar voor het duel met Arsenal.

Meer uit Voetbal

De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

15 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

17 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

17 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

20 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

22 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

23 uur geleden