Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool heeft Van Dijk terug voor duel met koploper Arsenal

Liverpool heeft Van Dijk terug voor duel met koploper Arsenal

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Virgil van Dijk terug voor het duel met koploper Arsenal in de Premier League. De verdediger ontbrak dinsdag tegen Chelsea (0-0) omdat hij ziek was. Trainer Jürgen Klopp zei vrijdag dat Van Dijk inmiddels weer zonder problemen meetraint.

Liverpool verloor vorige week met 4-1 bij Manchester City, de nummer 2 van de Engelse voetbalcompetitie. De 'Reds' staan op de achtste plaats met 10 punten minder dan Manchester United, dat op dit moment op een positie staat die recht geeft op een ticket voor de Champions League.

"We hebben de steun van Anfield zondag nodig", zei Klopp in zijn vooruitblik op de thuiswedstrijd tegen de lijstaanvoerder. "Tegen Chelsea zag ik al wat dingen die beter gingen dan in de weken ervoor. Dus laten we daarmee doorgaan. Het is geen geheim dat de combinatie van 54.000 Liverpool-fans op Anfield en onze jongens een goede is. Maar we kunnen daar niet op vertrouwen. We moeten het zelf doen op het veld."

Naast Van Dijk keert mogelijk ook de Spaanse spelmaker Thiago Alcântara terug in de selectie. Voor Luis Díaz komt het duel te vroeg. De Colombiaanse aanvaller traint na een langdurige blessure weliswaar weer mee, maar is volgens Klopp nog niet klaar voor het duel met Arsenal.

Meer uit Voetbal

Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

1 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

4 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

5 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

5 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

7 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

7 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

7 uur geleden