Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool heeft Mané terug na winst Afrika Cup

Liverpool heeft Mané terug na winst Afrika Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Sadio Mané terug na diens deelname aan het toernooi om de Afrika Cup. De aanvaller bezorgde Senegal zondag de titel, door in de finale tegen Egypte de beslissende strafschop binnen te schieten. Mané (29) kreeg van Liverpool daarna de tijd om de festiviteiten in Senegal mee te maken.

De vleugelspits, die dit seizoen in de Premier League acht doelpunten maakte, hervatte vrijdag de training bij zijn Engelse club. Volgens manager Jürgen Klopp kan Mané zondag in de competitiewedstrijd tegen Burnley weer meedoen.

"In emotioneel opzicht zweeft hij waarschijnlijk nog steeds", zei de Duitser. "We moeten wel bekijken hoe Sadio er fysiek aan toe is." De Senegalese voetballers werden maandag door tienduizenden landgenoten toegejuicht in Dakar. President Macky Sall beloonde de spelers onder meer met een flinke premie en vastgoed. Mané kreeg ook te horen dat een nieuw te bouwen stadion in Sédhiou, de regio waar hij vandaan komt, zijn naam gaat dragen.

Mohamed Salah, die het met Egypte in de finale van het Afrikaans kampioenschap via strafschoppen moest afleggen tegen zijn clubgenoot, maakte donderdag in de met 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Leicester City al zijn rentree. De clubtopscorer (zestien doelpunten) deed het laatste half uur mee. Liverpool is de nummer 2 van de Premier League, op 11 punten van Manchester City met een wedstrijd minder gespeeld.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

3 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

3 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

3 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

7 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

10 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

10 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

10 uur geleden