Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool heeft Mané terug na winst Afrika Cup

Liverpool heeft Mané terug na winst Afrika Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Sadio Mané terug na diens deelname aan het toernooi om de Afrika Cup. De aanvaller bezorgde Senegal zondag de titel, door in de finale tegen Egypte de beslissende strafschop binnen te schieten. Mané (29) kreeg van Liverpool daarna de tijd om de festiviteiten in Senegal mee te maken.

De vleugelspits, die dit seizoen in de Premier League acht doelpunten maakte, hervatte vrijdag de training bij zijn Engelse club. Volgens manager Jürgen Klopp kan Mané zondag in de competitiewedstrijd tegen Burnley weer meedoen.

"In emotioneel opzicht zweeft hij waarschijnlijk nog steeds", zei de Duitser. "We moeten wel bekijken hoe Sadio er fysiek aan toe is." De Senegalese voetballers werden maandag door tienduizenden landgenoten toegejuicht in Dakar. President Macky Sall beloonde de spelers onder meer met een flinke premie en vastgoed. Mané kreeg ook te horen dat een nieuw te bouwen stadion in Sédhiou, de regio waar hij vandaan komt, zijn naam gaat dragen.

Mohamed Salah, die het met Egypte in de finale van het Afrikaans kampioenschap via strafschoppen moest afleggen tegen zijn clubgenoot, maakte donderdag in de met 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Leicester City al zijn rentree. De clubtopscorer (zestien doelpunten) deed het laatste half uur mee. Liverpool is de nummer 2 van de Premier League, op 11 punten van Manchester City met een wedstrijd minder gespeeld.

Meer uit Voetbal

UEFA onderzoekt vermeend spuugincident tijdens Ierland - Israël

NYON (ANP) - De UEFA gaat een vermeend spuugincident tijdens de Nations League-wedstrijd tussen Ierland en Israël van afgelopen zondag onderzoeken. Dat bevestigt een woordvoerder van de Europese voetbalbond dinsdag aan het ANP. Bij het ingaan van de rust zou een Israëlische speler een staflid van de Ierse selectie hebben bespuugd. De Israëlische voetbalbond ontkent dat het incident heeft plaatsgevonden.

39 minuten geleden
Noorse voetbalbond dient serie klachten in bij FIFA

OSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft een serie klachten ingediend bij twee commissies van de FIFA. Dat heeft de bond dinsdag bekendgemaakt in een uitgebreide verklaring. De klachten hebben betrekking op drie onderwerpen: de FIFA-vredesprijs, de ingetrokken schorsing van Folarin Balogun tijdens het WK en het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan rond FIFA Forward Enterprise.

3 uur geleden
Surinaamse bond wil stappen tegen racisme na duel met Guatemala

PARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft na afloop van de verloren wedstrijd tegen Guatemala in de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse bond CONCACAF zijn beklag gedaan over racisme. Volgens Brian Tevreden, directeur voetbalzaken van de Surinaamse voetbalbond, hoorden de spelers de gehele wedstrijd "apengeluiden" van het publiek in Guatemala-Stad. Guatemala won het duel met 1-0.

6 uur geleden
Suriname grijpt naast kwartfinales in Nations League CONCACAF

GUATEMALA-STAD (ANP) - Suriname heeft door een nederlaag bij Guatemala naast een plek in de kwartfinales van de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF gegrepen. De ploeg van bondscoach Henk Fraser verloor door een laat doelpunt met 1-0 in Guatemala-Stad.

8 uur geleden
Van Bommel met België opnieuw onderuit tegen Frankrijk

SAINT-DENIS (ANP) - Mark van Bommel heeft als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal opnieuw verloren van Frankrijk. In de Nations League gingen de Rode Duivels maandagavond een week na de 1-0-thuisnederlaag met 4-1 onderuit in de uitwedstrijd tegen het Franse elftal van bondscoach Zinédine Zidane.

18 uur geleden
NAC wil zware straf voor vuurwerkafsteker in uitvak bij Vitesse

BREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.

21 uur geleden
Hato genomineerd voor Golden Boy-award voor voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.

22 uur geleden