Liverpool heeft Mané terug na winst Afrika Cup
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Sadio Mané terug na diens deelname aan het toernooi om de Afrika Cup. De aanvaller bezorgde Senegal zondag de titel, door in de finale tegen Egypte de beslissende strafschop binnen te schieten. Mané (29) kreeg van Liverpool daarna de tijd om de festiviteiten in Senegal mee te maken.
De vleugelspits, die dit seizoen in de Premier League acht doelpunten maakte, hervatte vrijdag de training bij zijn Engelse club. Volgens manager Jürgen Klopp kan Mané zondag in de competitiewedstrijd tegen Burnley weer meedoen.
"In emotioneel opzicht zweeft hij waarschijnlijk nog steeds", zei de Duitser. "We moeten wel bekijken hoe Sadio er fysiek aan toe is." De Senegalese voetballers werden maandag door tienduizenden landgenoten toegejuicht in Dakar. President Macky Sall beloonde de spelers onder meer met een flinke premie en vastgoed. Mané kreeg ook te horen dat een nieuw te bouwen stadion in Sédhiou, de regio waar hij vandaan komt, zijn naam gaat dragen.
Mohamed Salah, die het met Egypte in de finale van het Afrikaans kampioenschap via strafschoppen moest afleggen tegen zijn clubgenoot, maakte donderdag in de met 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Leicester City al zijn rentree. De clubtopscorer (zestien doelpunten) deed het laatste half uur mee. Liverpool is de nummer 2 van de Premier League, op 11 punten van Manchester City met een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
2 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
13 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
15 uur geleden