Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool haalt verdediger Davies en verhuurt Van den Berg

Liverpool haalt verdediger Davies en verhuurt Van den Berg

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt verdediger Ben Davies over van Preston North End, dat elfde staat in de Championship. De 25-jarige centrumverdediger tekent een meerjarig contract bij de landskampioen, meldt de club. Liverpool verhuurt op zijn beurt Sepp van den Berg aan Preston North End.

"Dit is een enorme kans. Natuurlijk kwam het als een verrassing toen ik er voor het eerst over hoorde. Ik zou stom zijn als ik niet het beste ervan zou proberen te maken", zegt de voetballer die toegaf nog nooit op Anfield te zijn geweest. Liverpool zou naar verluidt zo'n 1,8 miljoen euro voor Davies betalen.

"Ik weet dat er hier topspelers zijn en spelers waar ik zeker van kan leren. Als je eenmaal een voet tussen de deur hebt dan ben je er. Hopelijk kan ik mijn kansen pakken" zei Davies.

De verdediger moet dienen als reserve voor de door blessures getroffen defensie van Liverpool, waar Virgil van Dijk en Joe Gomez langdurig geblesseerd zijn. "We zien de kwaliteit en de potentie en hij is pas 25 jaar oud dus heeft nog veel voor zich", zei coach Jürgen Klopp.

Sepp van den Berg gaat de omgekeerde weg. De 19-jarige verdediger, die in de zomer van 2019 overkwam van PEC Zwolle, wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan de club uit het tweede Engelse niveau. Van den Berg is tot dusverre vier keer uitgekomen voor Liverpool in de FA Cup en in de League Cup.

Meer uit Voetbal

Barcelona-coach Flick past systeem niet aan na tegentreffers

BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.

1 uur geleden
Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

10 uur geleden
Heitinga voelt steun van directie en spelers van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."

10 uur geleden
Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

11 uur geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

12 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

12 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

12 uur geleden