Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool haalt uit met 9-0, hattrick Haaland bij City

Liverpool haalt uit met 9-0, hattrick Haaland bij City

MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft zich met groot vertoon van macht verzekerd van de eerste zege in de Premier League. De ploeg van trainer Jürgen Klopp was met liefst 9-0 te sterk voor Bournemouth.

9-0 is een evenaring van het record in de Premier League. Vorig jaar won Manchester United ook met 9-0, van Southampton. In 2019 was Leicester City met dezelfde cijfers te sterk voor Southampton en in 1995 werd het 9-0 bij Manchester United - Ipswich Town.

Virgil van Dijk kwam op Anfield ook tot scoren. Vlak voor rust nam de captain van Oranje de 5-0 voor zijn rekening door raak te koppen uit een corner van Andrew Robertson.

De leiding

Al na 6 minuten leidde Liverpool met 2-0, door goals van Luis Díaz en Harvey Elliott. Ook Trent Alexander-Arnold, Roberto Firmino (2x), Fabio Carvalho en opnieuw Díaz waren trefzeker voor de thuisploeg. Chris Mepham werkte de bal nog in eigen doel namens de ploeg van oud-Feyenoorder Marcos Senesi, die de hele wedstrijd speelde.

Liverpool was het seizoen teleurstellend begonnen met twee gelijke spelen en een nederlaag tegen het Manchester United van trainer Erik ten Hag.

Manchester City boekte een moeizame overwinning op Crystal Palace. Na een achterstand van 2-0 na 21 minuten werd het 4-2. Erling Haaland was met drie goals van grote waarde voor City. Hij maakte zijn hattrick in een tijdsbestek van 20 minuten. Palace had tot de 53e minuut een marge van twee doelpunten in het Etihad Stadium van City.

Hattricks

Voor Haaland was het zijn eerste hattrick voor City. Tussen 2020 en 2022 was hij bij Borussia Dortmund goed voor drie hattricks.

Brighton & Hove Albion, dat Leeds United met 1-0 versloeg, heeft na vier duels net zoveel punten als koploper City: 10. Arsenal, dat zaterdagavond aantreedt tegen Fulham, is de enige club die nog geen puntenverlies heeft geleden en kan City en Brighton dus voorbij.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

5 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

5 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

6 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

6 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

6 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

8 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

8 uur geleden