Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool gaat niet naar Parijs om wraak op Real Madrid te nemen

Liverpool gaat niet naar Parijs om wraak op Real Madrid te nemen

LIVERPOOL (ANP/BELGA) - Liverpool speelt zaterdag in de finale van de Champions League in Parijs niet met het gevoel dat het wraak wil nemen op Real Madrid in de finale van de Champions League. Vier jaar geleden verloor de Engelse topclub in Kiev de eindstrijd van dezelfde tegenstander. "Natuurlijk leeft het gevoel dat we iets willen rechtzetten", zei trainer Jürgen Klopp. "Maar dat is niet ons voornaamste uitgangspunt. We willen met onze manier van spelen een mooie wedstrijd neerzetten. Daar gaat het ons om."

Enigszins omstreden was de zege van Madrid destijds wel. Mohamed Salah viel aan Engelse kant al vrij snel geblesseerd uit, na een duel met Sergio Ramos. Vervolgens ging Liverpool-doelman Loris Karius twee keer in de fout. Onderzoek toonde enkele dagen later aan dat de Duitser tijdens het duel hersenletsel had opgelopen en mogelijk daarom de blunders begin. Beelden toonden later ook aan dat hij een 'elleboog' van Ramos had moeten incasseren, al was achteraf niet vast te stellen of dat incident tot de blessure had geleid.

Wel verdween Karius van Anfield. Met Alisson Becker heeft Liverpool inmiddels een keeper van wereldniveau. "Er is veel veranderd sindsdien", aldus Klopp. "Wij hebben een bepaalde manier van spelen ontwikkeld. Daarmee hebben wij de finale gehaald en op basis van onze speelstijl zullen we de wedstrijd benaderen. Dat is wat ons te doen staat."

Teleurstelling verwerkt

Een jaar na het 'debacle' van Kiev won Liverpool alsnog de Champions League, ten koste van Tottenham Hotspur. Weer een jaar later werd de titel in de Premier League veroverd. Dit jaar was de club al succesvol in de beide nationale bekertoernooien, de League Cup en de FA Cup. De titel ging dit weekeinde echter naar Manchester City, met 1 punt voorsprong op Liverpool.

Die teleurstelling is echter verwerkt, zegt aanvoerder Jordan Henderson. "We waren zondag natuurlijk heel teleurgesteld, maar dat lijkt me logisch. Ik kan echter niet anders dan trots zijn op wat we allemaal hebben bereikt tot nu toe. We beleven een schitterend seizoen en de sfeer is opperbest. Iedereen telt af naar die finale."

Meer uit Voetbal

Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

1 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

13 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

13 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

13 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

14 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

14 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

15 uur geleden