Liverpool gaat in het hoofd en op het veld aanvallen
LIVERPOOL (ANP) - Met een wedstrijd tegen Leeds United begint Liverpool het komende weekeinde aan het seizoen in de Premier League. "We gaan de titel niet verdedigen, we gaan hem aanvallen", zei coach Jürgen Klopp. "Dat gaan we doen in ons hoofd én op het veld, ofwel mentaal en fysiek."
Maar we beginnen weer op 'nul', zo liet de Duitser verder weten. Liverpool werd het afgelopen seizoen, lange tijd onderbroken vanwege de coronacrisis, voor de eerste keer in 30 jaar kampioen. In de Premier League zijn alleen Manchester United, Chelsea en Manchester City er in geslaagd twee keer achter elkaar kampioen te worden.
Het verdedigen van de titel brengt volgens Klopp geen extra druk met zich mee. "We gaan de wedstrijden in met dezelfde benadering als de afgelopen seizoenen. Daarin veranderen we niets. Waarom zouden we? En een titel heb je niet voor eeuwig. Hij is beschikbaar voor iedereen. Er is geen reden om daar al te lang bij stil te staan. We gaan gewoon weer proberen zo goed mogelijk te voetballen."
Meer uit Voetbal
BRENTFORD (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt gezien te hebben wat er nodig is om met zijn ploeg uit een negatieve spiraal te komen. De landskampioen verloor zaterdag bij Brentford (3-2). Het was de vierde competitienederlaag op rij.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool is het behoorlijk kwijt in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot leed bij Brentford de vierde competitienederlaag op rij. De club uit Londen won met 3-2 van de titelverdediger.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen NEC. Het aantrekkelijke duel eindigde in 2-2. PEC schoot weinig op met het punt, want de ploeg van coach Henry van der Vegt blijft in de onderste regionen hangen. NEC mag zich op de zevende plaats subtopper noemen.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles-trainer Bas Sibum is woedend op zijn aanvaller Mario Engels, die in de belangrijke uitwedstrijd tegen FC Volendam met twee gele kaarten (rood) voortijdig naar de kant moest. Volendam leidde op dat moment met 2-0, binnen de kortste keren stond het 3-0 en was het duel beslist.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles Almelo is nog dieper in de problemen geraakt. De ploeg van trainer Bas Sibum verloor het duel met FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie met 3-0. Volendam, dat de tweede zege van het seizoen boekte, klom naar de dertiende plaats en heeft nu 7 punten meer dan hekkensluiter Heracles.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege van dit seizoen in de Eredivisie geboekt en is naar voorlopig de zesde plek gestegen. De ploeg van trainer Maurice Steijn won op Het Kasteel met 1-0 van Telstar. Tobias Lauritsen maakte de enige goal, zijn zesde in de competitie.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Het Eredivisieduel tussen FC Volendam en Heracles Almelo is iets later begonnen dan gepland. Scheidsrechter Danny Makkelie besloot kort voor de aftrap een pauze in te lassen, nadat supporters van beide ploegen de confrontatie hadden opgezocht.
11 uur geleden