Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de eerste wedstrijd in de kwartfinale van de Europa League fors onderuit gegaan tegen Atalanta. De ploeg van coach Jürgen Klopp verloor in het eigen Anfield met 3-0 van de Italianen. Volgende week is de returnwedstrijd in Bergamo.

De Italianen, die begonnen met Teun Koomeiners en Marten de Roon, kregen de eerste grote kans in de wedstrijd via Mario Pasalic en ook Koopmeiners was al vroeg gevaarlijk. Aan de andere kant zag Harvey Elliott een schot op de lat en paal landen. In de 38e minuut stuurde Koopmeiners Davide Zappacosta weg die voorgaf op Gianluca Scamacca en die faalde niet.

Klopp bracht Mohamed Salah en later ook Luis Díaz in de ploeg waarin Virgil van Dijk en Cody Gakpo een basisplaats hadden en Liverpool ging op jacht naar de gelijkmaker. Het was echter opnieuw Scamacca die scoorde. Uit een voorzet van Charles De Ketelaere liet hij doelman Caoimhin Kelleher kansloos.

Een doelpunt van Salah ging vanwege buitenspel niet door. Ederson kreeg daarna een grote kans na balverlies bij Liverpool. Kelleher stopte het schot, maar de rebound van Pasalic was wel raak.

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

45 minuten geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

1 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

1 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

2 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

2 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

6 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

7 uur geleden