Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de eerste wedstrijd in de kwartfinale van de Europa League fors onderuit gegaan tegen Atalanta. De ploeg van coach Jürgen Klopp verloor in het eigen Anfield met 3-0 van de Italianen. Volgende week is de returnwedstrijd in Bergamo.

De Italianen, die begonnen met Teun Koomeiners en Marten de Roon, kregen de eerste grote kans in de wedstrijd via Mario Pasalic en ook Koopmeiners was al vroeg gevaarlijk. Aan de andere kant zag Harvey Elliott een schot op de lat en paal landen. In de 38e minuut stuurde Koopmeiners Davide Zappacosta weg die voorgaf op Gianluca Scamacca en die faalde niet.

Klopp bracht Mohamed Salah en later ook Luis Díaz in de ploeg waarin Virgil van Dijk en Cody Gakpo een basisplaats hadden en Liverpool ging op jacht naar de gelijkmaker. Het was echter opnieuw Scamacca die scoorde. Uit een voorzet van Charles De Ketelaere liet hij doelman Caoimhin Kelleher kansloos.

Een doelpunt van Salah ging vanwege buitenspel niet door. Ederson kreeg daarna een grote kans na balverlies bij Liverpool. Kelleher stopte het schot, maar de rebound van Pasalic was wel raak.

Meer uit Voetbal

Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

9 minuten geleden
Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

1 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

4 uur geleden
AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

18 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

21 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

21 uur geleden
Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

1 dag geleden