Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de eerste wedstrijd in de kwartfinale van de Europa League fors onderuit gegaan tegen Atalanta. De ploeg van coach Jürgen Klopp verloor in het eigen Anfield met 3-0 van de Italianen. Volgende week is de returnwedstrijd in Bergamo.
De Italianen, die begonnen met Teun Koomeiners en Marten de Roon, kregen de eerste grote kans in de wedstrijd via Mario Pasalic en ook Koopmeiners was al vroeg gevaarlijk. Aan de andere kant zag Harvey Elliott een schot op de lat en paal landen. In de 38e minuut stuurde Koopmeiners Davide Zappacosta weg die voorgaf op Gianluca Scamacca en die faalde niet.
Klopp bracht Mohamed Salah en later ook Luis Díaz in de ploeg waarin Virgil van Dijk en Cody Gakpo een basisplaats hadden en Liverpool ging op jacht naar de gelijkmaker. Het was echter opnieuw Scamacca die scoorde. Uit een voorzet van Charles De Ketelaere liet hij doelman Caoimhin Kelleher kansloos.
Een doelpunt van Salah ging vanwege buitenspel niet door. Ederson kreeg daarna een grote kans na balverlies bij Liverpool. Kelleher stopte het schot, maar de rebound van Pasalic was wel raak.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
4 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
10 uur geleden