Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de eerste wedstrijd in de kwartfinale van de Europa League fors onderuit gegaan tegen Atalanta. De ploeg van coach Jürgen Klopp verloor in het eigen Anfield met 3-0 van de Italianen. Volgende week is de returnwedstrijd in Bergamo.

De Italianen, die begonnen met Teun Koomeiners en Marten de Roon, kregen de eerste grote kans in de wedstrijd via Mario Pasalic en ook Koopmeiners was al vroeg gevaarlijk. Aan de andere kant zag Harvey Elliott een schot op de lat en paal landen. In de 38e minuut stuurde Koopmeiners Davide Zappacosta weg die voorgaf op Gianluca Scamacca en die faalde niet.

Klopp bracht Mohamed Salah en later ook Luis Díaz in de ploeg waarin Virgil van Dijk en Cody Gakpo een basisplaats hadden en Liverpool ging op jacht naar de gelijkmaker. Het was echter opnieuw Scamacca die scoorde. Uit een voorzet van Charles De Ketelaere liet hij doelman Caoimhin Kelleher kansloos.

Een doelpunt van Salah ging vanwege buitenspel niet door. Ederson kreeg daarna een grote kans na balverlies bij Liverpool. Kelleher stopte het schot, maar de rebound van Pasalic was wel raak.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

25 minuten geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

48 minuten geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

54 minuten geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

57 minuten geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

2 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

2 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

5 uur geleden