Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

Liverpool fors onderuit tegen Atalanta in Europa League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de eerste wedstrijd in de kwartfinale van de Europa League fors onderuit gegaan tegen Atalanta. De ploeg van coach Jürgen Klopp verloor in het eigen Anfield met 3-0 van de Italianen. Volgende week is de returnwedstrijd in Bergamo.

De Italianen, die begonnen met Teun Koomeiners en Marten de Roon, kregen de eerste grote kans in de wedstrijd via Mario Pasalic en ook Koopmeiners was al vroeg gevaarlijk. Aan de andere kant zag Harvey Elliott een schot op de lat en paal landen. In de 38e minuut stuurde Koopmeiners Davide Zappacosta weg die voorgaf op Gianluca Scamacca en die faalde niet.

Klopp bracht Mohamed Salah en later ook Luis Díaz in de ploeg waarin Virgil van Dijk en Cody Gakpo een basisplaats hadden en Liverpool ging op jacht naar de gelijkmaker. Het was echter opnieuw Scamacca die scoorde. Uit een voorzet van Charles De Ketelaere liet hij doelman Caoimhin Kelleher kansloos.

Een doelpunt van Salah ging vanwege buitenspel niet door. Ederson kreeg daarna een grote kans na balverlies bij Liverpool. Kelleher stopte het schot, maar de rebound van Pasalic was wel raak.

Meer uit Voetbal

Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

12 minuten geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

48 minuten geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

2 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

6 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

10 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

20 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

23 uur geleden