Liverpool-eigenaar Henry sluit verkoop club uit
BOSTON (ANP/RTR) - Liverpool-eigenaar John Henry heeft geen plannen om de club te verkopen. Dat heeft hij gezegd in een interview in de Boston Sports Journal.
De Fenway Sports Group (FSG), dat ook eigenaar is van de honkbalclub Boston Red Sox, nam Liverpool in 2010 over. Henry's bedrijf liet drie maanden geleden weten dat het de optie onderzocht om nieuwe investeerders te zoeken als dat in het belang van Liverpool is. Voorzitter Tom Werner van de club zei daarna al dat er geen haast was om een nieuwe deal te sluiten.
"Ik weet dat er veel gepraat wordt over Liverpool", zei Henry tegen Boston Sports Journal. "Maar ik houd me bij de feiten. We hebben alleen het lopende proces gemeld. Zullen we voor eeuwig in Engeland blijven? Nee. Gaan we Liverpool verkopen? Nee. Spreken we met investeerders over Liverpool? Ja. Gaat er iets gebeuren? Ik denk het, maar het wordt geen verkoop. Hebben we iets verkocht in de afgelopen twintig jaar?"
De familie Glazer, die eigenaar is van Manchester United, overweegt wel een verkoop van de club. Een consortium onder leiding van de Qatarese sjeik Jassim Bin Hamad Al Thani heeft al zijn interesse bevestigd. Ook het Britse chemieconcern Ineos van Sir Jim Ratcliffe heeft een bod uitgebracht.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
5 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
8 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
9 uur geleden