Liverpool-eigenaar Henry sluit verkoop club uit
BOSTON (ANP/RTR) - Liverpool-eigenaar John Henry heeft geen plannen om de club te verkopen. Dat heeft hij gezegd in een interview in de Boston Sports Journal.
De Fenway Sports Group (FSG), dat ook eigenaar is van de honkbalclub Boston Red Sox, nam Liverpool in 2010 over. Henry's bedrijf liet drie maanden geleden weten dat het de optie onderzocht om nieuwe investeerders te zoeken als dat in het belang van Liverpool is. Voorzitter Tom Werner van de club zei daarna al dat er geen haast was om een nieuwe deal te sluiten.
"Ik weet dat er veel gepraat wordt over Liverpool", zei Henry tegen Boston Sports Journal. "Maar ik houd me bij de feiten. We hebben alleen het lopende proces gemeld. Zullen we voor eeuwig in Engeland blijven? Nee. Gaan we Liverpool verkopen? Nee. Spreken we met investeerders over Liverpool? Ja. Gaat er iets gebeuren? Ik denk het, maar het wordt geen verkoop. Hebben we iets verkocht in de afgelopen twintig jaar?"
De familie Glazer, die eigenaar is van Manchester United, overweegt wel een verkoop van de club. Een consortium onder leiding van de Qatarese sjeik Jassim Bin Hamad Al Thani heeft al zijn interesse bevestigd. Ook het Britse chemieconcern Ineos van Sir Jim Ratcliffe heeft een bod uitgebracht.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.
7 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd de eerste wedstrijd sinds het ontslag van trainer Maarten Martens te winnen. De Alkmaarders speelden voor eigen publiek in de Eredivisie gelijk tegen Excelsior: 1-1. Het duel zou eigenlijk 14 december gespeeld worden, maar werd uitgesteld om AZ zo langer de tijd te geven zich voor te bereiden op de ontmoeting met Jagiellonia Bialystok uit Polen in de Conference League.
8 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Anass Salah-Eddine heeft woensdag in de uitwedstrijd van PSV tegen Newcastle United in de Champions League direct een basisplaats. De linkervleugelverdediger viel zondag nog in tijdens de door zijn land Marokko met 1-0 verloren finale tegen Senegal.
10 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles en Stoke City FC hebben op hoofdlijnen een akkoord bereikt over de transfer van spits Milan Smit. Dat zegt Marc van Hintum, technisch manager van Go Ahead, tegen ESPN. Go Ahead Eagles ontving volgens Van Hintum nog niet eerder zoveel geld voor een vertrekkende speler. Het gaat naar verluidt om 5,5 miljoen euro, maar dat wil Van Hintum niet bevestigen.
10 uur geleden