Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-eigenaar Henry sluit verkoop club uit

Liverpool-eigenaar Henry sluit verkoop club uit

BOSTON (ANP/RTR) - Liverpool-eigenaar John Henry heeft geen plannen om de club te verkopen. Dat heeft hij gezegd in een interview in de Boston Sports Journal.

De Fenway Sports Group (FSG), dat ook eigenaar is van de honkbalclub Boston Red Sox, nam Liverpool in 2010 over. Henry's bedrijf liet drie maanden geleden weten dat het de optie onderzocht om nieuwe investeerders te zoeken als dat in het belang van Liverpool is. Voorzitter Tom Werner van de club zei daarna al dat er geen haast was om een nieuwe deal te sluiten.

"Ik weet dat er veel gepraat wordt over Liverpool", zei Henry tegen Boston Sports Journal. "Maar ik houd me bij de feiten. We hebben alleen het lopende proces gemeld. Zullen we voor eeuwig in Engeland blijven? Nee. Gaan we Liverpool verkopen? Nee. Spreken we met investeerders over Liverpool? Ja. Gaat er iets gebeuren? Ik denk het, maar het wordt geen verkoop. Hebben we iets verkocht in de afgelopen twintig jaar?"

De familie Glazer, die eigenaar is van Manchester United, overweegt wel een verkoop van de club. Een consortium onder leiding van de Qatarese sjeik Jassim Bin Hamad Al Thani heeft al zijn interesse bevestigd. Ook het Britse chemieconcern Ineos van Sir Jim Ratcliffe heeft een bod uitgebracht.

Meer uit Voetbal

Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

39 minuten geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

40 minuten geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

1 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

1 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

2 uur geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

4 uur geleden