Liverpool eenvoudig naar vierde ronde van FA Cup
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich vrij eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van de FA Cup. De koploper van de Premier League liet zich voor eigen publiek niet verrassen door Accrington Stanley (4-0). Diogo Jota, Trent Alexander-Arnold, Jayden Danns en Federico Chiesa scoorden tegen de club die uitkomt op het vierde niveau van Engeland.
Trainer Arne Slot maakte van de gelegenheid gebruik om veel basisspelers rust te gunnen. Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch zaten niet bij de selectie. De 16-jarige Rio Ngumoha had een basisplaats bij Liverpool.
Trainer Ruud van Nistelrooij plaatste zich met Leicester City voor de vierde ronde. Hij was met zijn ploeg te sterk voor Queens Park Rangers (6-2), dat uitkomt op het tweede niveau van Engeland. James Justin scoorde tweemaal en Stephy Mavididi, Facundo Buonanotte, Jamie Vardy en Wout Faes maakten de overige doelpunten voor Leicester City.
Meer uit Voetbal
ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.
3 uur geledenMONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
8 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
12 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
13 uur geleden