Liverpool drie weken zonder aanvoerder Henderson
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool moet het zo'n drie weken doen zonder aanvoerder Jordan Henderson. De Engelse middenvelder heeft een hamstringblessure overgehouden aan het verloren duel met Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League (1-0). Henderson moest zich dinsdag in de Spaanse hoofdstad in de slotfase laten vervangen.
"Het had nog veel erger kunnen zijn", zei trainer Jürgen Klopp. "We weten allemaal hoe lang Harry Kane is uitgeschakeld met zijn hamstringblessure. 'Hendo' ligt er zo'n drie weken uit. Dat is niet fijn, maar het had ook nog anders kunnen zijn."
Op Henderson na beschikt de Duitser over een fitte selectie. De ongeslagen koploper van de Premier League (76 punten uit 26 wedstrijden) ontvangt maandag West Ham United op Anfield. De kans is klein dat Henderson weer fit is bij de return tegen Atlético, op 11 maart.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
4 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
15 minuten geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mika Godts baalde van het gelijkspel van Ajax tegen Excelsior (2-2). De linksbuiten schoot de bezoekers met twee doelpunten op voorsprong, maar zag zijn ploeg toch weer in de fout gaan. "Dit is heel frustrerend", zei de Belg bij ESPN. "Dit is ons ook al vaker gebeurd. Er was ruim een uur niets aan de hand en toch gaat het weer fout."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.
5 uur geleden