Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool dreigt internationals terug te trekken voor interlands

Liverpool dreigt internationals terug te trekken voor interlands

LIVERPOOL (ANP) - Liverpools trainer Jürgen Klopp dreigt een aantal van zijn spelers terug te trekken voor de interlands van deze maand, als ze bij terugkeer in Engeland vanwege de coronamaatregelen in quarantaine moeten. Het gaat daarbij om spelers die uit de voor Groot-Brittannië zogenoemde 'rode landen' komen. Voor Klopp betreft dat de Brazilianen Alisson Becker, Roberto Firmino en Fabinho en de Portugees Diogo Jota. Zij zouden bij terugkeer tien dagen in een hotel in afzondering moeten.

Voor Georginio Wijnaldum, vaste kracht in het Nederlands elftal, dienen zich vermoedelijk geen problemen aan. Voor Oranje staan er in maart drie kwalificatieduels voor de wereldtitelstrijd van 2022 in Qatar op het programma.

De FIFA staat clubs in de huidige situatie toe spelers thuis te houden. Klopp: "Voor ons is het simpelweg onmogelijk om de jongens nog eens tien dagen extra te moeten missen. We hebben al heel veel blessures. Dit kan echt niet. Ik begrijp de problemen van de nationale elftallen, maar het is nu eenmaal onmogelijk in deze tijden iedereen blij te maken."

Meer uit Voetbal

Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

2 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

3 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

20 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

22 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

23 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

1 dag geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

1 dag geleden