Liverpool door winst bij Arsenal naar finale League Cup
LONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich geplaatst voor de finale van de League Cup, het 'tweede' bekertoernooi van Engeland. De formatie van de Duitse trainer Jürgen Klopp won in Londen van Arsenal, 0-2. Eerder was de eerste wedstrijd op Anfield in 0-0 geëindigd.
Na bijna twintig minuten opende Diogo Jota de score voor Liverpool. De Portugese aanvaller raakte de bal niet eens goed, maar had het geluk dat doelman Aaron Ramsdale op het 'verkeerde' been stond. Na de hervatting liep Liverpool opnieuw door Jota verder uit.
Thomas Partey van Arsenal werd na een zware overtreding in de slotminuut uit het veld gestuurd.
Liverpool speelde met Virgil van Dijk in de verdediging. De club miste onder meer de steraanvallers Mohamed Salah en Sadio Mané, die momenteel meedoen aan de Afrika Cup.
Chelsea had zich al geplaatst voor de finale, die eind februari op Wembley wordt gespeeld.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
7 uur geleden