Liverpool door winst bij Arsenal naar finale League Cup
LONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich geplaatst voor de finale van de League Cup, het 'tweede' bekertoernooi van Engeland. De formatie van de Duitse trainer Jürgen Klopp won in Londen van Arsenal, 0-2. Eerder was de eerste wedstrijd op Anfield in 0-0 geëindigd.
Na bijna twintig minuten opende Diogo Jota de score voor Liverpool. De Portugese aanvaller raakte de bal niet eens goed, maar had het geluk dat doelman Aaron Ramsdale op het 'verkeerde' been stond. Na de hervatting liep Liverpool opnieuw door Jota verder uit.
Thomas Partey van Arsenal werd na een zware overtreding in de slotminuut uit het veld gestuurd.
Liverpool speelde met Virgil van Dijk in de verdediging. De club miste onder meer de steraanvallers Mohamed Salah en Sadio Mané, die momenteel meedoen aan de Afrika Cup.
Chelsea had zich al geplaatst voor de finale, die eind februari op Wembley wordt gespeeld.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.
12 uur geledenFÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
16 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
1 dag geleden