Liverpool door winst bij Arsenal naar finale League Cup
LONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich geplaatst voor de finale van de League Cup, het 'tweede' bekertoernooi van Engeland. De formatie van de Duitse trainer Jürgen Klopp won in Londen van Arsenal, 0-2. Eerder was de eerste wedstrijd op Anfield in 0-0 geëindigd.
Na bijna twintig minuten opende Diogo Jota de score voor Liverpool. De Portugese aanvaller raakte de bal niet eens goed, maar had het geluk dat doelman Aaron Ramsdale op het 'verkeerde' been stond. Na de hervatting liep Liverpool opnieuw door Jota verder uit.
Thomas Partey van Arsenal werd na een zware overtreding in de slotminuut uit het veld gestuurd.
Liverpool speelde met Virgil van Dijk in de verdediging. De club miste onder meer de steraanvallers Mohamed Salah en Sadio Mané, die momenteel meedoen aan de Afrika Cup.
Chelsea had zich al geplaatst voor de finale, die eind februari op Wembley wordt gespeeld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
43 minuten geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
10 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
15 uur geleden