Liverpool door het stof en wil geen overheidsgeld voor salarissen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is teruggekomen op de beslissing om het personeel van overheidsgeld te betalen. "We hebben vorige week de verkeerde conclusie getrokken met onze intentie om ons aan te melden voor de overheidsregeling. Dat spijt ons enorm", zegt directeur Peter Moore op de website van zijn club.
Liverpool maakte zaterdag bekend dat de werknemers voor wie geen werk is in aanmerking komen voor een regeling van de Britse regering. De overheid zou 80 procent van hun salaris betalen. Het rijke Liverpool zou het resterende deel aanvullen.
Liverpool kreeg veel kritiek op die beslissing omdat de overheidsregeling vooral bestemd was voor kleine bedrijven die failliet dreigen te gaan tijdens de coronacrisis. "Onze intentie is dat onze medewerkers zo veel als mogelijk beschermd worden", licht Moore toe. "We gaan op zoek naar een andere oplossing zonder dat we de overheidsregeling nodig hebben. We moeten ook eerlijk zijn. Voor deze crisis was de club financieel gezond, maar onze inkomsten zijn zo goed als gestopt terwijl de uitgaven doorgaan. Zoals in bijna iedere bedrijfstak is er ook veel onzekerheid over onze toekomst."
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
3 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
6 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
6 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
8 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
8 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
13 uur geleden