Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-doelman Alisson spreekt zich uit tegen meer wedstrijden

Liverpool-doelman Alisson spreekt zich uit tegen meer wedstrijden

MILAAN (ANP/AFP) - Liverpool-keeper Alisson heeft zich uitgesproken tegen het drukke speelschema in het topvoetbal. Hij zei een dag voor de start van de uitgebreide Champions League tegen verslaggevers dat voetballers genegeerd worden terwijl het aantal wedstrijden toeneemt.

"Niemand vraagt aan de spelers wat ze ervan vinden dat er wedstrijden worden toegevoegd", zei Alisson aan de vooravond van de uitwedstrijd tegen AC Milan. "Misschien doet onze mening er niet toe, maar iedereen weet wat we vinden van meer wedstrijden. Iedereen is het een beetje zat."

Liverpool kan zestig wedstrijden spelen dit seizoen en kwam vorig seizoen tot 58 wedstrijden. "We snappen de kant van de media en de tv, we hebben de kant van de UEFA, de FIFA, van de Premier League en andere competities", zei de Braziliaanse doelman van Liverpool. "We zijn niet dom. We snappen dat mensen meer wedstrijden willen, maar het zou voor alle partijen die verantwoordelijk zijn voor de speelkalender goed zijn om bij elkaar te gaan zitten en naar iedereen te luisteren, inclusief de spelers."

Alisson speelde afgelopen seizoen meer dan veertig wedstrijden. "Als je vermoeid bent, kun je niet presteren op het hoogste niveau. Ik wil in alle wedstrijden die ik speel mijn beste voetbal laten zien", zei hij. "Op dit moment ziet het er niet naar uit dat we dicht bij een oplossing zijn voor het voetbal en voor de spelers."

Arne Slot, de coach van Alisson bij Liverpool, zei dat hij de nieuwe opzet van de Champions League, waarin de ploegen niet zes maar acht wedstrijden spelen in de poulefase, pas kan beoordelen aan het einde van het seizoen.

Meer uit Voetbal

Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

1 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

1 uur geleden
Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

2 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

3 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

3 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

3 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

3 uur geleden