Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool dendert na rust over Bayer Leverkusen heen

Liverpool dendert na rust over Bayer Leverkusen heen

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot had zich nauwelijks een betere competitiestart met Liverpool kunnen wensen. De coach, afgelopen zomer overgekomen van Feyenoord, won met zijn ploeg ook de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen (4-0) in de Champions League. Liverpool is niet alleen koploper van de Premier League, maar voert na vier speelronden ook zonder puntenverlies het belangrijkste toernooi voor Europese topclubs aan.

Liverpool had het in de eerste helft lastig met de bezoekers. Jeremie Frimpong dacht even dat hij Bayer Leverkusen vlak voor rust op voorsprong schoot. Maar scheidsrechter Danny Makkelie had gezien dat zijn landgenoot de bal met een hand had meegenomen en keurde de treffer af. Frimpong en Makkelie waren niet de enige Nederlanders op Anfield. Trainer Slot liet Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo aan de aftrap verschijnen.

Na de rust nam Liverpool het initiatief. Gravenberch speelde Mohamed Salah knap vrij, maar de aanvaller uit Egypte schoot naast. Luis Díaz maakte na een uur wel de openingstreffer. Hij lobde de bal in de 61e minuut over de doelman, na een fraaie voorzet van Curtis Jones. Gakpo kopte de thuisploeg twee minuten later naar 2-0, na een afgemeten voorzet van Salah. Díaz maakte in de slotfase zijn tweede en derde doelpunt (4-0) van de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

3 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

6 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

19 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

19 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

22 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

22 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

1 dag geleden