Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool dendert na rust over Bayer Leverkusen heen

Liverpool dendert na rust over Bayer Leverkusen heen

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot had zich nauwelijks een betere competitiestart met Liverpool kunnen wensen. De coach, afgelopen zomer overgekomen van Feyenoord, won met zijn ploeg ook de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen (4-0) in de Champions League. Liverpool is niet alleen koploper van de Premier League, maar voert na vier speelronden ook zonder puntenverlies het belangrijkste toernooi voor Europese topclubs aan.

Liverpool had het in de eerste helft lastig met de bezoekers. Jeremie Frimpong dacht even dat hij Bayer Leverkusen vlak voor rust op voorsprong schoot. Maar scheidsrechter Danny Makkelie had gezien dat zijn landgenoot de bal met een hand had meegenomen en keurde de treffer af. Frimpong en Makkelie waren niet de enige Nederlanders op Anfield. Trainer Slot liet Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo aan de aftrap verschijnen.

Na de rust nam Liverpool het initiatief. Gravenberch speelde Mohamed Salah knap vrij, maar de aanvaller uit Egypte schoot naast. Luis Díaz maakte na een uur wel de openingstreffer. Hij lobde de bal in de 61e minuut over de doelman, na een fraaie voorzet van Curtis Jones. Gakpo kopte de thuisploeg twee minuten later naar 2-0, na een afgemeten voorzet van Salah. Díaz maakte in de slotfase zijn tweede en derde doelpunt (4-0) van de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

11 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

11 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

12 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

12 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

13 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

13 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

13 uur geleden