Liverpool-coach Slot vreest blessure verdediger Alexander-Arnold
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Hoewel Arne Slot dankzij een zege op Aston Villa (2-0) de koppositie in de Engelse Premier League verstevigde, was er ook een minpuntje voor de succesvolle coach. Trent Alexander-Arnold liet zich al voor rust vervangen. "Het is moeilijk te zeggen hoe ernstig het is, maar als een speler al zo snel vraagt om een wissel is het meestal niet goed", vertelde Slot op de persconferentie na het duel op Anfield.
Alexander-Arnold verdween na 25 minuten van het veld, voelend aan een pijnlijke rechterhamstring. De 26-jarige vleugelverdediger is opgeroepen voor de interlands van Engeland tegen Griekenland en Ierland, maar Slot zei verrast te zullen zijn als Alexander-Arnold in actie komt voor zijn land. "Maar laten we hopen dat het wel kan. Het is zo kort na een duel altijd moeilijk de ernst van een blessure te zien."
Voor Liverpool gaat de competitie verder op 24 november met een uitwedstrijd tegen Southampton. Daarna volgt een zware serie wedstrijden tegen onder meer Real Madrid (Champions League), Manchester City en Newcastle United.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
13 uur geleden