Liverpool-coach Slot vreest blessure verdediger Alexander-Arnold
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Hoewel Arne Slot dankzij een zege op Aston Villa (2-0) de koppositie in de Engelse Premier League verstevigde, was er ook een minpuntje voor de succesvolle coach. Trent Alexander-Arnold liet zich al voor rust vervangen. "Het is moeilijk te zeggen hoe ernstig het is, maar als een speler al zo snel vraagt om een wissel is het meestal niet goed", vertelde Slot op de persconferentie na het duel op Anfield.
Alexander-Arnold verdween na 25 minuten van het veld, voelend aan een pijnlijke rechterhamstring. De 26-jarige vleugelverdediger is opgeroepen voor de interlands van Engeland tegen Griekenland en Ierland, maar Slot zei verrast te zullen zijn als Alexander-Arnold in actie komt voor zijn land. "Maar laten we hopen dat het wel kan. Het is zo kort na een duel altijd moeilijk de ernst van een blessure te zien."
Voor Liverpool gaat de competitie verder op 24 november met een uitwedstrijd tegen Southampton. Daarna volgt een zware serie wedstrijden tegen onder meer Real Madrid (Champions League), Manchester City en Newcastle United.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
13 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
14 uur geleden