Liverpool-coach Slot vreest blessure verdediger Alexander-Arnold
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Hoewel Arne Slot dankzij een zege op Aston Villa (2-0) de koppositie in de Engelse Premier League verstevigde, was er ook een minpuntje voor de succesvolle coach. Trent Alexander-Arnold liet zich al voor rust vervangen. "Het is moeilijk te zeggen hoe ernstig het is, maar als een speler al zo snel vraagt om een wissel is het meestal niet goed", vertelde Slot op de persconferentie na het duel op Anfield.
Alexander-Arnold verdween na 25 minuten van het veld, voelend aan een pijnlijke rechterhamstring. De 26-jarige vleugelverdediger is opgeroepen voor de interlands van Engeland tegen Griekenland en Ierland, maar Slot zei verrast te zullen zijn als Alexander-Arnold in actie komt voor zijn land. "Maar laten we hopen dat het wel kan. Het is zo kort na een duel altijd moeilijk de ernst van een blessure te zien."
Voor Liverpool gaat de competitie verder op 24 november met een uitwedstrijd tegen Southampton. Daarna volgt een zware serie wedstrijden tegen onder meer Real Madrid (Champions League), Manchester City en Newcastle United.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
15 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
58 minuten geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
3 uur geleden