Liverpool-coach Slot vreest blessure verdediger Alexander-Arnold
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Hoewel Arne Slot dankzij een zege op Aston Villa (2-0) de koppositie in de Engelse Premier League verstevigde, was er ook een minpuntje voor de succesvolle coach. Trent Alexander-Arnold liet zich al voor rust vervangen. "Het is moeilijk te zeggen hoe ernstig het is, maar als een speler al zo snel vraagt om een wissel is het meestal niet goed", vertelde Slot op de persconferentie na het duel op Anfield.
Alexander-Arnold verdween na 25 minuten van het veld, voelend aan een pijnlijke rechterhamstring. De 26-jarige vleugelverdediger is opgeroepen voor de interlands van Engeland tegen Griekenland en Ierland, maar Slot zei verrast te zullen zijn als Alexander-Arnold in actie komt voor zijn land. "Maar laten we hopen dat het wel kan. Het is zo kort na een duel altijd moeilijk de ernst van een blessure te zien."
Voor Liverpool gaat de competitie verder op 24 november met een uitwedstrijd tegen Southampton. Daarna volgt een zware serie wedstrijden tegen onder meer Real Madrid (Champions League), Manchester City en Newcastle United.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.
37 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong maakt weer deel uit van de selectie van Liverpool in aanloop naar het competitieduel met West Ham United. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens een persconferentie. De Oranje-international was ongeveer een maand niet beschikbaar vanwege een hamstringblessure.
2 uur geledenSAN JUAN (ANP) - Lionel Messi is in de nacht van donderdag op vrijdag tijdens een oefenwedstrijd op Puerto Rico gevloerd door een veldbestormer. Tegen het eind van het duel kwamen meerdere toeschouwers het veld op, waarvan sommigen in Messi-tenue. Een van hen besloot het voetbalicoon te omhelzen, waarop een beveiliger de supporter vastgreep en de drie mannen omvielen. De Argentijnse wereldkampioen stond snel op en bleef rustig.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Verschillende (oud-)profs proberen bij alle wedstrijden in de komende speelronde van de Eredivisie en eerste divisie het taboe over de mentale problemen in het voetbal te doorbreken. Dat doen ze met de actie 'Samen voor Kwetsbaarheid' in samenwerking met de 34 clubs uit het betaald voetbal, ESPN, de Cinetree Foundation en de Play Mental Foundation. Ze vragen via een speciale videoclip en een documentaire aandacht voor dit maatschappelijke thema. "Problemen moeten bespreekbaar zijn. Want als het in je hoofd niet goed zit, dan werkt het lichaam ook niet optimaal", stelt oud-prof en initiatiefnemer Gianni Zuiverloon tegen het ANP.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).
14 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
17 uur geleden