Liverpool-coach Slot vreest blessure verdediger Alexander-Arnold
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Hoewel Arne Slot dankzij een zege op Aston Villa (2-0) de koppositie in de Engelse Premier League verstevigde, was er ook een minpuntje voor de succesvolle coach. Trent Alexander-Arnold liet zich al voor rust vervangen. "Het is moeilijk te zeggen hoe ernstig het is, maar als een speler al zo snel vraagt om een wissel is het meestal niet goed", vertelde Slot op de persconferentie na het duel op Anfield.
Alexander-Arnold verdween na 25 minuten van het veld, voelend aan een pijnlijke rechterhamstring. De 26-jarige vleugelverdediger is opgeroepen voor de interlands van Engeland tegen Griekenland en Ierland, maar Slot zei verrast te zullen zijn als Alexander-Arnold in actie komt voor zijn land. "Maar laten we hopen dat het wel kan. Het is zo kort na een duel altijd moeilijk de ernst van een blessure te zien."
Voor Liverpool gaat de competitie verder op 24 november met een uitwedstrijd tegen Southampton. Daarna volgt een zware serie wedstrijden tegen onder meer Real Madrid (Champions League), Manchester City en Newcastle United.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
9 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
11 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
19 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
19 uur geleden