Liverpool-coach Slot tempert euforie na zege op ManCity
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Arne Slot had genoten van Liverpool in de 2-0-zege op Manchester City. Door de winst vergrootte de koploper de voorsprong op de landskampioen naar 11 punten.
Arsenal en Chelsea volgen Liverpool op 9 punten. "Deze teams, ik zag Arsenal gisteren en Chelsea vandaag - zijn allemaal in staat om zo'n zelfde reeks overwinningen als de onze te halen", zei Slot. "We moeten ons niet laten meeslepen door één of twee overwinningen."
Slot prees zijn spelers na de zege. "Als je wilt winnen van ManCity moet je in ieder aspect van de wedstrijd perfect zijn", zei hij. "We kwamen dicht bij perfectie."
De zege van Liverpool op City was de achttiende overwinning van de ploeg van Slot in twintig wedstrijden in alle competities. Liverpool won eerder in de week in de Champions League met dezelfde cijfers van titelhouder Real Madrid. "We zijn heel blij met deze twee overwinningen, maar we weten ook dat we meer willen bereiken dan dit", zei Slot.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Luis Suárez heeft zijn contract bij Inter Miami verlengd. De 38-jarige oud-aanvaller van onder meer Ajax, FC Groningen, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid blijft nog minimaal een seizoen ploeggenoot van zijn vriend Lionel Messi bij de kampioen van de MLS.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.
4 uur geleden