Liverpool-coach Slot tempert euforie na zege op ManCity
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Arne Slot had genoten van Liverpool in de 2-0-zege op Manchester City. Door de winst vergrootte de koploper de voorsprong op de landskampioen naar 11 punten.
Arsenal en Chelsea volgen Liverpool op 9 punten. "Deze teams, ik zag Arsenal gisteren en Chelsea vandaag - zijn allemaal in staat om zo'n zelfde reeks overwinningen als de onze te halen", zei Slot. "We moeten ons niet laten meeslepen door één of twee overwinningen."
Slot prees zijn spelers na de zege. "Als je wilt winnen van ManCity moet je in ieder aspect van de wedstrijd perfect zijn", zei hij. "We kwamen dicht bij perfectie."
De zege van Liverpool op City was de achttiende overwinning van de ploeg van Slot in twintig wedstrijden in alle competities. Liverpool won eerder in de week in de Champions League met dezelfde cijfers van titelhouder Real Madrid. "We zijn heel blij met deze twee overwinningen, maar we weten ook dat we meer willen bereiken dan dit", zei Slot.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
12 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
22 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geleden