Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-coach Slot overweegt andere basis voor duel met Spurs

Liverpool-coach Slot overweegt andere basis voor duel met Spurs

LIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot overweegt zijn basiselftal voor de eerste wedstrijd in de halve finale van de League Cup tegen Tottenham Hotspur woensdag te wijzigen. Hij suggereert dat hij misschien spelers gaat opstellen die normaal gesproken niet in de basis starten.

Slot zei dat Dominik Szoboszlai, die recentelijk ziek was, nog niet in staat is om te beginnen. De coach nam het verder op voor Trent Alexander-Arnold, die kritiek kreeg na het 2-2-gelijkspel tegen Manchester United en te veel bezig zou zijn met een mogelijke transfer naar Real Madrid. "Ik denk dat we allemaal teleurgesteld waren, niet alleen Trent. Met sommige momenten van de wedstrijd waren we niet tevreden. Er waren meer zaken die beter konden. Trent speelde niet zijn beste wedstrijd, maar dat gold ook voor andere spelers."

De coach zei niet blij te zijn met de manier waarop zijn spelers worden beoordeeld. "Als Trent niet goed speelt, zou hij afgeleid zijn door de contractonderhandelingen. Als Mohamed Salah een strafschop mist tegen Real Madrid, is hij afgeleid door de situatie rondom zijn contract. Als ze goed spelen, hoor je niemand zeggen dat dat komt door de contractonderhandelingen."

Slot wees ook op de vele wedstrijden die het team speelt. "Als je vijftig of zestig wedstrijden in een seizoen speelt, is een daarvan niet je beste wedstrijd. Misschien zouden we ons moeten richten op de spelers die goed presteren, ondanks dat ze twee wedstrijden in de week spelen."

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

3 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

4 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

4 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

4 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

5 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

8 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

8 uur geleden