Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-coach Slot overweegt andere basis voor duel met Spurs

Liverpool-coach Slot overweegt andere basis voor duel met Spurs

LIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot overweegt zijn basiselftal voor de eerste wedstrijd in de halve finale van de League Cup tegen Tottenham Hotspur woensdag te wijzigen. Hij suggereert dat hij misschien spelers gaat opstellen die normaal gesproken niet in de basis starten.

Slot zei dat Dominik Szoboszlai, die recentelijk ziek was, nog niet in staat is om te beginnen. De coach nam het verder op voor Trent Alexander-Arnold, die kritiek kreeg na het 2-2-gelijkspel tegen Manchester United en te veel bezig zou zijn met een mogelijke transfer naar Real Madrid. "Ik denk dat we allemaal teleurgesteld waren, niet alleen Trent. Met sommige momenten van de wedstrijd waren we niet tevreden. Er waren meer zaken die beter konden. Trent speelde niet zijn beste wedstrijd, maar dat gold ook voor andere spelers."

De coach zei niet blij te zijn met de manier waarop zijn spelers worden beoordeeld. "Als Trent niet goed speelt, zou hij afgeleid zijn door de contractonderhandelingen. Als Mohamed Salah een strafschop mist tegen Real Madrid, is hij afgeleid door de situatie rondom zijn contract. Als ze goed spelen, hoor je niemand zeggen dat dat komt door de contractonderhandelingen."

Slot wees ook op de vele wedstrijden die het team speelt. "Als je vijftig of zestig wedstrijden in een seizoen speelt, is een daarvan niet je beste wedstrijd. Misschien zouden we ons moeten richten op de spelers die goed presteren, ondanks dat ze twee wedstrijden in de week spelen."

Meer uit Voetbal

Trainer Chivu en De Vrij winnen met Inter op WK voor clubs

SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).

1 dag geleden
Mbappé mist ook tweede duel van Real Madrid op WK voor clubs

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.

1 dag geleden
Bondscoach Reiziger zag Jong Oranje vechten als leeuwen

ZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."

1 dag geleden
Matchwinnaar Poku: die bal moest er gewoon in

ZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).

1 dag geleden
Jong Oranje na snelle rode kaart op karakter naar halve finale EK

ZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).

1 dag geleden
Jong Oranje met tien man naar halve finale EK na zege op Portugal

ZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.

1 dag geleden
Voetbalsters zonder Van de Sanden en Van Dongen naar EK

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.

1 dag geleden