Liverpool-coach Klopp: winnen vier prijzen onwaarschijnlijk
LIVERPOOL (ANP) - De supporters van Liverpool moeten er rekening mee houden dat hun club dit seizoen niet alle prijzen wint. "Ik denk dat een wedstrijd als tegen Manchester City nog meer laat zien hoe onwaarschijnlijk het is om zoiets te doen", zei trainer Jürgen Klopp, nadat zijn elftal Manchester City in de halve eindstrijd van de FA Cup uitschakelde (3-2).
Liverpool won dit seizoen al de League Cup en is nog in de race voor de Champions League, de landstitel en dus de FA Cup. Klopp: "We moesten weer diep gaan tegen Manchester City. Over drie dagen spelen we weer tegen Manchester United, dat de punten hard nodig heeft om zich voor de Champions League te plaatsen. Kort daarna volgt Everton, dan alweer Villarreal. Het is gewoon ongelooflijk intens en het is echt onwaarschijnlijk dat we vier prijzen winnen."
De andere halve finale van de FA Cup gaat zondag tussen Chelsea en Crystal Palace. De finale is op 14 mei. De finale van de Champions League is twee weken daarna.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
36 minuten geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
19 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
22 uur geleden