Liverpool-coach Klopp: winnen vier prijzen onwaarschijnlijk
LIVERPOOL (ANP) - De supporters van Liverpool moeten er rekening mee houden dat hun club dit seizoen niet alle prijzen wint. "Ik denk dat een wedstrijd als tegen Manchester City nog meer laat zien hoe onwaarschijnlijk het is om zoiets te doen", zei trainer Jürgen Klopp, nadat zijn elftal Manchester City in de halve eindstrijd van de FA Cup uitschakelde (3-2).
Liverpool won dit seizoen al de League Cup en is nog in de race voor de Champions League, de landstitel en dus de FA Cup. Klopp: "We moesten weer diep gaan tegen Manchester City. Over drie dagen spelen we weer tegen Manchester United, dat de punten hard nodig heeft om zich voor de Champions League te plaatsen. Kort daarna volgt Everton, dan alweer Villarreal. Het is gewoon ongelooflijk intens en het is echt onwaarschijnlijk dat we vier prijzen winnen."
De andere halve finale van de FA Cup gaat zondag tussen Chelsea en Crystal Palace. De finale is op 14 mei. De finale van de Champions League is twee weken daarna.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
11 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
14 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
15 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
15 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
20 uur geleden