Liverpool-coach Klopp verwacht extra gemotiveerd ManUnited
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet het niet als een voordeel dat zijn elftal het al vroeg in het seizoen opneemt tegen Manchester United. De ploeg van coach Erik ten Hag verloor de eerste twee competitiewedstrijden en verkeert nu al in crisis. Manchester ontvangt Liverpool maandag.
"Natuurlijk zou ik liever tegen ze spelen nadat ze de vorige wedstrijd met 5-0 hadden gewonnen, maar we zijn helaas niet in dromenland. Het is wat het is", aldus Klopp, die met Liverpool ook nog op de eerste competitiezege wacht. "We hebben twee keer gelijkgespeeld, is het dan nu juist beter om tegen ons te spelen? Ik weet het niet. Laten we maandag maar eens zien hoe deze grootmachten met de situatie omgaan."
Liverpool scoorde in de laatste drie competitiewedstrijden tegen Manchester United liefst dertien keer. Dat zegt Klopp weinig. "Dit is een compleet andere wedstrijd in een totaal andere situatie. Het zorgt er misschien zelfs wel voor dat Manchester nog gemotiveerder is", aldus de Duitse coach, die aanvaller Roberto Firmino en middenvelder Naby Keïta weer terug heeft in zijn selectie.
Joel Matip, Thiago Alcantara, Ibrahima Konaté, Curtis Jones, Diogo Jota, Alex Oxlade-Chamberlain, Calvin Ramsay en Caoimhin Kelleher zijn bij Liverpool nog niet inzetbaar.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
9 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
9 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
10 uur geleden