Liverpool-coach Klopp verwacht extra gemotiveerd ManUnited
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet het niet als een voordeel dat zijn elftal het al vroeg in het seizoen opneemt tegen Manchester United. De ploeg van coach Erik ten Hag verloor de eerste twee competitiewedstrijden en verkeert nu al in crisis. Manchester ontvangt Liverpool maandag.
"Natuurlijk zou ik liever tegen ze spelen nadat ze de vorige wedstrijd met 5-0 hadden gewonnen, maar we zijn helaas niet in dromenland. Het is wat het is", aldus Klopp, die met Liverpool ook nog op de eerste competitiezege wacht. "We hebben twee keer gelijkgespeeld, is het dan nu juist beter om tegen ons te spelen? Ik weet het niet. Laten we maandag maar eens zien hoe deze grootmachten met de situatie omgaan."
Liverpool scoorde in de laatste drie competitiewedstrijden tegen Manchester United liefst dertien keer. Dat zegt Klopp weinig. "Dit is een compleet andere wedstrijd in een totaal andere situatie. Het zorgt er misschien zelfs wel voor dat Manchester nog gemotiveerder is", aldus de Duitse coach, die aanvaller Roberto Firmino en middenvelder Naby Keïta weer terug heeft in zijn selectie.
Joel Matip, Thiago Alcantara, Ibrahima Konaté, Curtis Jones, Diogo Jota, Alex Oxlade-Chamberlain, Calvin Ramsay en Caoimhin Kelleher zijn bij Liverpool nog niet inzetbaar.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
15 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
19 uur geleden