Liverpool-coach Klopp roemt 'resultatenmachine' Manchester United
LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp gaf vrijdag de complimenten aan het weer opgeleefde Manchester United. "Ze zijn een resultatenmachine geworden", zei de trainer van Liverpool in aanloop naar de ontmoeting met het United van trainer Erik ten Hag van komende zondag. "Ze spelen topvoetbal en als het een keer minder gaat, weten ze er alsnog een goed resultaat uit te persen."
Liverpool is na een aantal sterke jaren ver teruggevallen. De club staat na 24 speelronden op de zesde plek met 39 punten. Manchester United neemt de derde plek in en heeft 10 punten meer dan Liverpool. Klopp: "Het is duidelijk dat dit team van Manchester United niet wordt opgebouwd voor de komende twintig jaar. Ze hebben spelers gehaald om nu te presteren. Ze zijn echt heel goed."
Ten Hag won met Manchester United de League Cup en is ook nog in de race in de Europa League en de FA Cup. In de Premier League bedraagt de achterstand op koploper Arsenal, dat een duel meer speelde, 11 punten.
Klopp gaf aan dat hij Manchester United niet kansloos acht voor de titel. De coach van Liverpool geniet vooral van de opgebloeide aanvaller Marcus Rashford. "Het is bijna niet toegestaan om als trainer van Liverpool iets positiefs te zeggen over Manchester United, maar ik ben erg blij voor Rashford. Hij speelt ongelooflijk goed. Zijn snelheid, zijn techniek: het is een mix van alles. We zullen als collectief moeten verdedigen. Rashford is niet de enige speler van wereldklasse bij Manchester."
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
21 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
2 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden