Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-coach Klopp roemt 'resultatenmachine' Manchester United

Liverpool-coach Klopp roemt 'resultatenmachine' Manchester United

LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp gaf vrijdag de complimenten aan het weer opgeleefde Manchester United. "Ze zijn een resultatenmachine geworden", zei de trainer van Liverpool in aanloop naar de ontmoeting met het United van trainer Erik ten Hag van komende zondag. "Ze spelen topvoetbal en als het een keer minder gaat, weten ze er alsnog een goed resultaat uit te persen."

Liverpool is na een aantal sterke jaren ver teruggevallen. De club staat na 24 speelronden op de zesde plek met 39 punten. Manchester United neemt de derde plek in en heeft 10 punten meer dan Liverpool. Klopp: "Het is duidelijk dat dit team van Manchester United niet wordt opgebouwd voor de komende twintig jaar. Ze hebben spelers gehaald om nu te presteren. Ze zijn echt heel goed."

Ten Hag won met Manchester United de League Cup en is ook nog in de race in de Europa League en de FA Cup. In de Premier League bedraagt de achterstand op koploper Arsenal, dat een duel meer speelde, 11 punten.

Klopp gaf aan dat hij Manchester United niet kansloos acht voor de titel. De coach van Liverpool geniet vooral van de opgebloeide aanvaller Marcus Rashford. "Het is bijna niet toegestaan om als trainer van Liverpool iets positiefs te zeggen over Manchester United, maar ik ben erg blij voor Rashford. Hij speelt ongelooflijk goed. Zijn snelheid, zijn techniek: het is een mix van alles. We zullen als collectief moeten verdedigen. Rashford is niet de enige speler van wereldklasse bij Manchester."

Meer uit Voetbal

AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale volgt met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

6 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

6 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

16 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

16 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

18 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

21 uur geleden