Liverpool-coach Klopp roemt 'resultatenmachine' Manchester United
LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp gaf vrijdag de complimenten aan het weer opgeleefde Manchester United. "Ze zijn een resultatenmachine geworden", zei de trainer van Liverpool in aanloop naar de ontmoeting met het United van trainer Erik ten Hag van komende zondag. "Ze spelen topvoetbal en als het een keer minder gaat, weten ze er alsnog een goed resultaat uit te persen."
Liverpool is na een aantal sterke jaren ver teruggevallen. De club staat na 24 speelronden op de zesde plek met 39 punten. Manchester United neemt de derde plek in en heeft 10 punten meer dan Liverpool. Klopp: "Het is duidelijk dat dit team van Manchester United niet wordt opgebouwd voor de komende twintig jaar. Ze hebben spelers gehaald om nu te presteren. Ze zijn echt heel goed."
Ten Hag won met Manchester United de League Cup en is ook nog in de race in de Europa League en de FA Cup. In de Premier League bedraagt de achterstand op koploper Arsenal, dat een duel meer speelde, 11 punten.
Klopp gaf aan dat hij Manchester United niet kansloos acht voor de titel. De coach van Liverpool geniet vooral van de opgebloeide aanvaller Marcus Rashford. "Het is bijna niet toegestaan om als trainer van Liverpool iets positiefs te zeggen over Manchester United, maar ik ben erg blij voor Rashford. Hij speelt ongelooflijk goed. Zijn snelheid, zijn techniek: het is een mix van alles. We zullen als collectief moeten verdedigen. Rashford is niet de enige speler van wereldklasse bij Manchester."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
20 minuten geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
17 uur geleden