Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-coach Klopp positief ondanks missen Champions League

Liverpool-coach Klopp positief ondanks missen Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp is positief gestemd over de toekomst, ondanks het mislopen van Champions League-voetbal volgend seizoen. "Er zijn redenen voor optimisme", verklaarde de coach van de nummer 5 van de Premier League.

Alleen de top vier van Engeland speelt volgend seizoen in de Champions League. Liverpool moest zich donderdag neerleggen bij de vijfde plaats, die recht geeft op een ticket voor de Europa League. Concurrent Manchester United won met 4-1 van Chelsea en is niet meer in te halen door de ploeg van Klopp. Het is de eerste keer sinds het eerste volledige seizoen van de Duitser bij Liverpool in 2016-2017 dat de club zich niet plaatst voor het miljoenenbal.

"Dit is niet een historisch goed seizoen geweest", zei Klopp twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd bij Southampton. "Daar zijn we absoluut niet blij mee. We hebben fouten gemaakt en waren niet constant genoeg. Na de WK-pauze was niet alles fantastisch, maar het aantal punten dat we pakten was redelijk goed. Als we dat gedurende het hele seizoen hadden gedaan, hadden we een andere situatie gehad."

"Maar de sfeer van de supporters tijdens de laatste thuiswedstrijd, de manier waarop de club afscheid heeft genomen van sommige vertrekkende spelers; dat zijn allemaal zaken die een basis geven voor een fantastische toekomst. De trainer en de spelers zijn niet verdeeld geraakt en dat is erg behulpzaam. We hebben niet naar elkaar gewezen", aldus Klopp.

Meer uit Voetbal

Van Persie vindt rode kaart voor Hadj Moussa onterecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.

11 uur geleden
Feyenoord blijft met kleine thuiszege op sc Heerenveen koploper

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.

12 uur geleden
FC Twente speelt na vertrek Oosting gelijk tegen NAC

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.

12 uur geleden
Bosz geniet van spektakel, maar ziet weinig goed voetbal

NIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.

14 uur geleden
Go Ahead Eagles behaalt tegen Volendam eerste competitiezege

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.

14 uur geleden
PSV'er Veerman: op tv is dit misschien leuk, op het veld niet

NIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.

14 uur geleden
PSV in vermakelijk en spectaculair duel met 5-3 langs NEC

NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.

14 uur geleden