Liverpool boekt zege bij Fulham, doelpunt Gravenberch
LONDEN (ANP) - Liverpool is in punten weer gelijkgekomen met koploper Arsenal. De ploeg van Jürgen Klopp won met 3-1 bij Fulham. Ryan Gravenberch tekende namens Liverpool voor de 2-1.
Arsenal en Liverpool hebben allebei 74 punten en de 'Gunners' hebben een beter doelsaldo. Manchester City staat op de derde plaats met 73 punten, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld. Fulham is de nummer 12 van de ranglijst.
Trent Alexander-Arnold opende na ruim een half uur de score namens Liverpool uit een vrije trap, waarna Timothy Castagne in de blessuretijd van de eerste helft voor de gelijkmaker tekende. Gravenberch zette Liverpool in de 53e minuut weer op voorsprong met een schot van buiten het strafschopgebied. Op aangeven van Cody Gakpo schoof Diogo Jota even later de 3-1 binnen.
Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd bij Liverpool, Gravenberch en Gakpo werden in het laatste kwartier gewisseld. Kenny Tete bleef op de bank bij Fulham.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.
53 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.
1 uur geledenBREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.
2 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
22 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
1 dag geleden