Liverpool boekt zege bij Fulham, doelpunt Gravenberch
LONDEN (ANP) - Liverpool is in punten weer gelijkgekomen met koploper Arsenal. De ploeg van Jürgen Klopp won met 3-1 bij Fulham. Ryan Gravenberch tekende namens Liverpool voor de 2-1.
Arsenal en Liverpool hebben allebei 74 punten en de 'Gunners' hebben een beter doelsaldo. Manchester City staat op de derde plaats met 73 punten, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld. Fulham is de nummer 12 van de ranglijst.
Trent Alexander-Arnold opende na ruim een half uur de score namens Liverpool uit een vrije trap, waarna Timothy Castagne in de blessuretijd van de eerste helft voor de gelijkmaker tekende. Gravenberch zette Liverpool in de 53e minuut weer op voorsprong met een schot van buiten het strafschopgebied. Op aangeven van Cody Gakpo schoof Diogo Jota even later de 3-1 binnen.
Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd bij Liverpool, Gravenberch en Gakpo werden in het laatste kwartier gewisseld. Kenny Tete bleef op de bank bij Fulham.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
2 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
4 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
6 uur geleden