Liverpool boekt zege bij Fulham, doelpunt Gravenberch
LONDEN (ANP) - Liverpool is in punten weer gelijkgekomen met koploper Arsenal. De ploeg van Jürgen Klopp won met 3-1 bij Fulham. Ryan Gravenberch tekende namens Liverpool voor de 2-1.
Arsenal en Liverpool hebben allebei 74 punten en de 'Gunners' hebben een beter doelsaldo. Manchester City staat op de derde plaats met 73 punten, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld. Fulham is de nummer 12 van de ranglijst.
Trent Alexander-Arnold opende na ruim een half uur de score namens Liverpool uit een vrije trap, waarna Timothy Castagne in de blessuretijd van de eerste helft voor de gelijkmaker tekende. Gravenberch zette Liverpool in de 53e minuut weer op voorsprong met een schot van buiten het strafschopgebied. Op aangeven van Cody Gakpo schoof Diogo Jota even later de 3-1 binnen.
Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd bij Liverpool, Gravenberch en Gakpo werden in het laatste kwartier gewisseld. Kenny Tete bleef op de bank bij Fulham.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
5 uur geleden