Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool boekt eerste competitiezege op Anfield van 2021

Liverpool boekt eerste competitiezege op Anfield van 2021

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor het eerst dit jaar een competitiewedstrijd op Anfield gewonnen. Tegen Aston Villa werd het 2-1. Het winnende doelpunt werd in blessuretijd gemaakt door Trent Alexander-Arnold.

Aston Villa kwam vlak voor rust op voorsprong via Ollie Watkins en Mo Salah maakte na een uur gelijk. Liverpool leek te blijven steken op 1-1, maar in de 91e minuut schoot Alexander-Arnold raak in de verre hoek. De afgelopen twee speelrondes wist de regerend kampioen al twee uitwedstrijden te winnen, tegen Arsenal en Wolverhampton Wanderers.

Liverpool, dat zich revancheerde voor de 7-2-nederlaag van eerder dit seizoen tegen Aston Villa, had in de Premier League op eigen veld maar liefst zes keer op een rij verloren. Daarvoor werd het twee keer gelijk. De laatste thuiszege in de competitie dateerde van 16 december van vorig jaar, toen Tottenham Hotspur met 2-1 werd verslagen.

Bij Liverpool deed Wijnaldum de eerste 70 minuten mee. Hij werd vervangen door Thiago. Kort daarvoor was bij de bezoekers Anwar El Ghazi in de ploeg gekomen.

Dor de nipte zege staat Liverpool nu vierde met 52 punten, evenveel als nummer 5 West Ham United, dat nog wel een duel tegoed heeft. Nummer 3 Leicester City heeft 4 punten meer dan Liverpool en ook nog een duel tegoed. De beste vier clubs bemachtigen een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League.

Liverpool wacht woensdag in de Champions League de thuiswedstrijd tegen Real Madrid. De Spanjaarden wonnen de eerste wedstrijd in de kwartfinales met 3-1.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

1 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

1 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

2 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

4 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

14 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

15 uur geleden