Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool blijft met enige moeite Inter over twee duels de baas

Liverpool blijft met enige moeite Inter over twee duels de baas

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met enige moeite de kwartfinales van de Champions League bereikt. De Engelse topclub, in 2019 winnaar van het toernooi, verloor dinsdag wel op eigen veld van Inter (0-1). Dat resultaat was voor de formatie van trainer Jürgen Klopp echter voldoende. Liverpool had het eerste duel in Italië met 2-0 gewonnen.

Voor rust waren er enkele mogelijkheden voor Liverpool. Joel Matip kopte op de lat, na een vrije trap van de specialist van de assist Trent Alexander-Arnold. Kort later was ook Virgil van Dijk, aanvankelijk de aanvoerder totdat Jordan Henderson inviel, met het hoofd dicht bij een treffer. De inzet werd echter op het laatste moment verdedigd door Milan Škriniar.

Bij Inter zorgde Hakan Çalhanoglu in het eerste deel voor de gevaarlijkste actie. Zijn harde inzet werd echter gestuit door doelman Alisson.

Gele kaart

Vlak na rust had Mohamed Salah de kans de thuisclub op voorsprong te zetten. Hij schoot echter in vrije positie op de paal, nadat Diogo Jota even eerder op doelman Samir Handanovic was gestrand.

Vervolgens kwam Inter op voorsprong dankzij Lautaro Martínez, die Alisson met een fraai schot verraste. Amper 2 minuten later verminderden de kansen van de Italianen alweer, omdat Alexis Sánchez van het veld werd gestuurd. Scheidsrechter Antonio Mateu Lahoz gaf de Chileen de tweede gele kaart, na zijn zoveelste forse overtreding.

Denzel Dumfries speelde tot de 75e minuut mee bij Inter, dat Stefan de Vrij halverwege zag uitvallen.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

12 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

12 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

13 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

15 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

15 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

17 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

17 uur geleden