Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool blijft met enige moeite Inter over twee duels de baas

Liverpool blijft met enige moeite Inter over twee duels de baas

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met enige moeite de kwartfinales van de Champions League bereikt. De Engelse topclub, in 2019 winnaar van het toernooi, verloor dinsdag wel op eigen veld van Inter (0-1). Dat resultaat was voor de formatie van trainer Jürgen Klopp echter voldoende. Liverpool had het eerste duel in Italië met 2-0 gewonnen.

Voor rust waren er enkele mogelijkheden voor Liverpool. Joel Matip kopte op de lat, na een vrije trap van de specialist van de assist Trent Alexander-Arnold. Kort later was ook Virgil van Dijk, aanvankelijk de aanvoerder totdat Jordan Henderson inviel, met het hoofd dicht bij een treffer. De inzet werd echter op het laatste moment verdedigd door Milan Škriniar.

Bij Inter zorgde Hakan Çalhanoglu in het eerste deel voor de gevaarlijkste actie. Zijn harde inzet werd echter gestuit door doelman Alisson.

Gele kaart

Vlak na rust had Mohamed Salah de kans de thuisclub op voorsprong te zetten. Hij schoot echter in vrije positie op de paal, nadat Diogo Jota even eerder op doelman Samir Handanovic was gestrand.

Vervolgens kwam Inter op voorsprong dankzij Lautaro Martínez, die Alisson met een fraai schot verraste. Amper 2 minuten later verminderden de kansen van de Italianen alweer, omdat Alexis Sánchez van het veld werd gestuurd. Scheidsrechter Antonio Mateu Lahoz gaf de Chileen de tweede gele kaart, na zijn zoveelste forse overtreding.

Denzel Dumfries speelde tot de 75e minuut mee bij Inter, dat Stefan de Vrij halverwege zag uitvallen.

Meer uit Voetbal

Infantino opent loting met enthousiaste speech

WASHINGTON (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft er alle vertrouwen in dat het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een groot succes wordt. "Het WK 2026 zal het grootste evenement in de historie worden en dit zorgt voor geluk over de hele wereld", zei hij vlak voor de loting in het Kennedy Center van Washington.

48 minuten geleden
Wereldvoetbalbond geeft Amerikaanse president Trump vredesprijs

WASHINGTON (ANP) - Donald Trump heeft de eerste vredesprijs van de FIFA gewonnen. De president van de Verenigde Staten ontving de onderscheiding tijdens de loting voor het WK uit handen van Gianni Infantino, de voorzitter van de voetbalbond met wie hij de laatste jaren een goede band heeft opgebouwd.

50 minuten geleden
Bondscoaches Koeman en Advocaat in Kennedy Center voor loting

WASHINGTON (ANP) - Bondscoaches Ronald Koeman en Dick Advocaat van het Nederlands elftal en Curaçao zitten met de Amerikaanse president Donald Trump in de zaal van het Kennedy Center in Washington, waar om 18.00 uur de loting voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico begint. Koeman wandelde over de rode loper met Xavi Hernández, die hij nog goed kent van zijn periode bij FC Barcelona.

1 uur geleden
WK-deelnemers onder extreme veiligheidsmaatregelen naar loting

WASHINGTON (ANP) - Rond het Kennedy Center in Washington maakt alles en iedereen zich klaar voor de loting voor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De wijde omgeving van het centrum voor uitvoerende kunsten is afgezet. Helikopters hangen in de lucht.

2 uur geleden
Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

5 uur geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

6 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

7 uur geleden