Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool blijft mede dankzij treffer Van Dijk in spoor Arsenal

Liverpool blijft mede dankzij treffer Van Dijk in spoor Arsenal

SHEFFIELD (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk heeft bijgedragen aan een verdiende, maar zwaarbevochten uitzege van Liverpool op hekkensluiter Sheffield United. De treffer van de Oranje-international in de 37e minuut leek lange tijd de enige van het duel te worden, tot de Hongaar Dominik Szoboszlai in de blessuretijd de eindstand op 2-0 bepaalde. Liverpool blijft door de zege op 2 punten van koploper Arsenal.

De nummer 2 van de Premier League had in de eerste helft 80 procent balbezit, maar kwam niet verder dan de treffer van Van Dijk na een hoekschop van Trent Alexander-Arnold. De Nederlander maakte zijn zeventiende competitiedoelpunt voor de 'Reds' waarmee hij landgenoot Georginio Wijnaldum nu definitief voorbij is. Ryan Gravenberch kwam in de slotfase in het veld voor Cody Gakpo.

Oud-Feyenoorders Marcos Senesi en Luis Sinisterra waren belangrijk voor Bournemouth bij de 2-0-zege bij Crystal Palace. De Argentijnse verdediger maakte op aangeven van Sinisterra uit Colombia de openingstreffer. In de blessuretijd werd het nog 2-0.

Meer uit Voetbal

Bekerwinnaar Go Ahead Eagles overspoeld door aangeboden spelers

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles krijgt na de winst van de KNVB-beker en de daarmee gepaard gaande plaatsing voor Europees voetbal heel veel spelers aangeboden. Dat zegt Jan Willem van Dop, algemeen directeur van Go Ahead Eagles, in gesprek met ESPN.

51 minuten geleden
Coach Simonis heeft nog onwerkelijk gevoel na bekerwinst Eagles

DEVENTER (ANP) - Voor Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis voelt het winnen van de KNVB-beker nog altijd een beetje onwerkelijk. Zijn ploeg won maandag van AZ na het nemen van strafschoppen en wordt woensdagavond gehuldigd in Deventer.

1 uur geleden
Huldiging Go Ahead Eagles in Deventer begonnen

DEVENTER (ANP) - In Deventer is de huldiging van voetbalclub Go Ahead Eagles begonnen. De club won maandag na penalty's de KNVB-beker ten koste van AZ.

1 uur geleden
Tennisster Lamens verliest van Raducanu in eerste ronde Madrid

MADRID (ANP) - Suzan Lamens is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Madrid uitgeschakeld door de Britse Emma Raducanu. De nummer 73 van de wereld verloor op het Spaanse gravel met 6-7 (4) 4-6 van de oud-winnares van de US Open.

2 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft geen zorgen om EK na blessure

MANCHESTER (ANP) - Oranje-spits Vivianne Miedema maakt zich na het oplopen van haar hamstringblessure geen zorgen of ze op tijd fit is voor het EK van juli in Zwitserland. "Als het een beetje meezit kan ik richting de Nations League-wedstrijden tegen Duitsland en Schotland aansluiten, al is nog niet iedereen het daarmee eens", stelt de topscorer aller tijden (28) in haar column in het AD. Die interlands zijn op 30 mei en 3 juni.

2 uur geleden
AZ-aanvaller Parrott is niet fit en mist thuisduel met NAC

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens kan donderdag voor het thuisduel met NAC Breda geen beroep doen op Troy Parrott. De aanvaller is niet fit na de verloren bekerfinale tegen Go Ahead Eagles.

5 uur geleden
Herstelde Alders mogelijk in selectie FC Twente voor duel met PSV

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan donderdag mogelijk een beroep doen op Gerald Alders voor de thuiswedstrijd tegen PSV. De van Ajax gehuurde verdediger is op de weg terug van een knieoperatie.

6 uur geleden