Liverpool blijft mede dankzij treffer Van Dijk in spoor Arsenal
SHEFFIELD (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk heeft bijgedragen aan een verdiende, maar zwaarbevochten uitzege van Liverpool op hekkensluiter Sheffield United. De treffer van de Oranje-international in de 37e minuut leek lange tijd de enige van het duel te worden, tot de Hongaar Dominik Szoboszlai in de blessuretijd de eindstand op 2-0 bepaalde. Liverpool blijft door de zege op 2 punten van koploper Arsenal.
De nummer 2 van de Premier League had in de eerste helft 80 procent balbezit, maar kwam niet verder dan de treffer van Van Dijk na een hoekschop van Trent Alexander-Arnold. De Nederlander maakte zijn zeventiende competitiedoelpunt voor de 'Reds' waarmee hij landgenoot Georginio Wijnaldum nu definitief voorbij is. Ryan Gravenberch kwam in de slotfase in het veld voor Cody Gakpo.
Oud-Feyenoorders Marcos Senesi en Luis Sinisterra waren belangrijk voor Bournemouth bij de 2-0-zege bij Crystal Palace. De Argentijnse verdediger maakte op aangeven van Sinisterra uit Colombia de openingstreffer. In de blessuretijd werd het nog 2-0.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
8 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
8 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
8 uur geleden