Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool blijft derde door nederlaag tegen Crystal Palace

Liverpool blijft derde door nederlaag tegen Crystal Palace

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft verzuimd om de koppositie in de Premier League weer over te nemen van Manchester City. De ploeg van coach Jürgen Klopp ging drie dagen na de forse thuisnederlaag tegen Atalanta (0-3) in de Europa League op Anfield ook onderuit tegen Crystal Palace. Door een doelpunt van Eberechi Eze wonnen de bezoekers met 1-0.

Liverpool blijft door de derde competitienederlaag derde met 71 punten. Dat zijn er 2 minder dan City dat zaterdag met 5-1 won van Luton Town. Arsenal kan bij winst op Aston Villa later zondag de koppositie weer overnemen.

Klopp hoopte dat zijn ploeg zich zou herpakken na de forse nederlaag in de Europa League en het gelijkspel vorige week tegen Manchester United (2-2). Tegen Crystal Palace ging het verdedigend echter opnieuw vroeg mis. Eze kreeg in de 14e minuut de bal van Tyrick Mitchell, die teruglegde waarna hij kon binnenschieten. Liverpool opende een stormloop op het doel van keeper Dean Henderson. Het werd ondertussen bijna 0-2 nadat Virgil van Dijk was uitgegleden. De inzet van Jean-Philippe Mateta, kon nog net voor de lijn worden gekeerd door Andy Robertson.

Liverpool creëerde daarna kansen voor Mohamed Salah en voor Van Dijk die een inzet op de lat zag belanden en daarna voor Luis Díaz. In de tweede helft was Darwin Núñez dicht bij de gelijkmaker. Klopp bracht Cody Gakpo en Diogo Jota, maar ook zij konden niet tot scoren komen. Crystal Palace verdedigde de voorsprong met succes ook bij de laatste kans van Salah en boekte een belangrijke zege in de strijd om lijfsbehoud.

Meer uit Voetbal

Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

58 minuten geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

12 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

12 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

13 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

13 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

13 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

13 uur geleden