Liverpool blijft derde door nederlaag tegen Crystal Palace
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft verzuimd om de koppositie in de Premier League weer over te nemen van Manchester City. De ploeg van coach Jürgen Klopp ging drie dagen na de forse thuisnederlaag tegen Atalanta (0-3) in de Europa League op Anfield ook onderuit tegen Crystal Palace. Door een doelpunt van Eberechi Eze wonnen de bezoekers met 1-0.
Liverpool blijft door de derde competitienederlaag derde met 71 punten. Dat zijn er 2 minder dan City dat zaterdag met 5-1 won van Luton Town. Arsenal kan bij winst op Aston Villa later zondag de koppositie weer overnemen.
Klopp hoopte dat zijn ploeg zich zou herpakken na de forse nederlaag in de Europa League en het gelijkspel vorige week tegen Manchester United (2-2). Tegen Crystal Palace ging het verdedigend echter opnieuw vroeg mis. Eze kreeg in de 14e minuut de bal van Tyrick Mitchell, die teruglegde waarna hij kon binnenschieten. Liverpool opende een stormloop op het doel van keeper Dean Henderson. Het werd ondertussen bijna 0-2 nadat Virgil van Dijk was uitgegleden. De inzet van Jean-Philippe Mateta, kon nog net voor de lijn worden gekeerd door Andy Robertson.
Liverpool creëerde daarna kansen voor Mohamed Salah en voor Van Dijk die een inzet op de lat zag belanden en daarna voor Luis Díaz. In de tweede helft was Darwin Núñez dicht bij de gelijkmaker. Klopp bracht Cody Gakpo en Diogo Jota, maar ook zij konden niet tot scoren komen. Crystal Palace verdedigde de voorsprong met succes ook bij de laatste kans van Salah en boekte een belangrijke zege in de strijd om lijfsbehoud.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
3 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
7 uur geleden