Liverpool begint met drie Nederlanders tegen Leverkusen
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo beginnen met Liverpool aan de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen in de Champions League. Trainer Arne Slot heeft zijn drie landgenoten een basisplaats gegeven. Gakpo lijkt de centrumspits van de koploper van de Premier League te zijn.
Jeremie Frimpong, eveneens een international van Oranje, start voor Bayer Leverkusen in een wedstrijd die onder leiding staat van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie. Liverpool heeft na drie duels in de Champions League nog geen punten verloren. Bayer Leverkusen heeft 7 punten.
Ook bij andere duels in de Champions League verschijnen er Nederlanders aan de aftrap. Tijjani Reijnders begint met AC Milan aan een uitwedstrijd tegen Real Madrid. Kjell Scherpen verdedigt het doel van Sturm Graz in het uitduel met Borussia Dortmund en Lutsharel Geertruida heeft een basisplaats bij RB Leipzig voor de uitwedstrijd tegen Celtic.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
47 minuten geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
11 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
18 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden