Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool begint met drie Nederlanders tegen Leverkusen

Liverpool begint met drie Nederlanders tegen Leverkusen

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo beginnen met Liverpool aan de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen in de Champions League. Trainer Arne Slot heeft zijn drie landgenoten een basisplaats gegeven. Gakpo lijkt de centrumspits van de koploper van de Premier League te zijn.

Jeremie Frimpong, eveneens een international van Oranje, start voor Bayer Leverkusen in een wedstrijd die onder leiding staat van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie. Liverpool heeft na drie duels in de Champions League nog geen punten verloren. Bayer Leverkusen heeft 7 punten.

Ook bij andere duels in de Champions League verschijnen er Nederlanders aan de aftrap. Tijjani Reijnders begint met AC Milan aan een uitwedstrijd tegen Real Madrid. Kjell Scherpen verdedigt het doel van Sturm Graz in het uitduel met Borussia Dortmund en Lutsharel Geertruida heeft een basisplaats bij RB Leipzig voor de uitwedstrijd tegen Celtic.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

3 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

8 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden