Liverpool begint met drie Nederlanders tegen Leverkusen
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo beginnen met Liverpool aan de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen in de Champions League. Trainer Arne Slot heeft zijn drie landgenoten een basisplaats gegeven. Gakpo lijkt de centrumspits van de koploper van de Premier League te zijn.
Jeremie Frimpong, eveneens een international van Oranje, start voor Bayer Leverkusen in een wedstrijd die onder leiding staat van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie. Liverpool heeft na drie duels in de Champions League nog geen punten verloren. Bayer Leverkusen heeft 7 punten.
Ook bij andere duels in de Champions League verschijnen er Nederlanders aan de aftrap. Tijjani Reijnders begint met AC Milan aan een uitwedstrijd tegen Real Madrid. Kjell Scherpen verdedigt het doel van Sturm Graz in het uitduel met Borussia Dortmund en Lutsharel Geertruida heeft een basisplaats bij RB Leipzig voor de uitwedstrijd tegen Celtic.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
4 uur geleden