Liverpool begint met drie Nederlanders tegen Leverkusen
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo beginnen met Liverpool aan de thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen in de Champions League. Trainer Arne Slot heeft zijn drie landgenoten een basisplaats gegeven. Gakpo lijkt de centrumspits van de koploper van de Premier League te zijn.
Jeremie Frimpong, eveneens een international van Oranje, start voor Bayer Leverkusen in een wedstrijd die onder leiding staat van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie. Liverpool heeft na drie duels in de Champions League nog geen punten verloren. Bayer Leverkusen heeft 7 punten.
Ook bij andere duels in de Champions League verschijnen er Nederlanders aan de aftrap. Tijjani Reijnders begint met AC Milan aan een uitwedstrijd tegen Real Madrid. Kjell Scherpen verdedigt het doel van Sturm Graz in het uitduel met Borussia Dortmund en Lutsharel Geertruida heeft een basisplaats bij RB Leipzig voor de uitwedstrijd tegen Celtic.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
4 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
8 uur geleden