Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool alleen aan kop na moeizaam gelijkspel tegen Brentford

Liverpool alleen aan kop na moeizaam gelijkspel tegen Brentford

LONDEN (ANP) - Liverpool is in de Premier League alleen aan kop gekomen, maar dat heuglijke feit kon niet met een overwinning worden gevierd. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde in een doelpuntrijke wedstrijd moeizaam gelijk tegen nieuwkomer Brentford (3-3). Door de nederlagen van concurrenten Chelsea (0-1 tegen Manchester City) en Manchester United (0-1 tegen Aston Villa) staan de 'Reds' niettemin nu 1 punt los van de achtervolgers. Verdediger Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd in Londen.

Brentford kwam in de 27e minuut op voorsprong uit een ingestudeerde vrije trap, die door Ethan Pinnock van dichtbij werd afgerond (1-0). De kopsterke Diogo Jota zorgde na een half uur met het hoofd voor de gelijkmaker (1-1).

Na de rust kwam Liverpool op voorsprong dankzij Mohamed Salah, die van dichtbij scoorde (1-2). Vitaly Janelt herstelde daarna weer het evenwicht (2-2), maar Curtis Jones bracht de bezoekers opnieuw aan de leiding met een van richting veranderd schot (2-3). Yoane Wissa stelde alsnog 1 punt veilig voor de strijdbare thuisclub met een subtiele voetbeweging: 3-3.

Liverpool is als enige club na zes speelronden nog ongeslagen in de Premier League. Brentford verzekerde zich eind vorig seizoen na een absentie van 74 jaar van een terugkeer op het hoogste Engelse voetbalniveau. Met 9 punten uit zes wedstrijden is de ploeg van de Deense coach Thomas Frank goed begonnen aan de Premier League.

Meer uit Voetbal

Portugal wint in Oslo van Noorwegen in Nations League

OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.

4 uur geleden
Ierland wint van Israël in veelbesproken Nations League-duel

DEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.

5 uur geleden
Grieken verslaan Duitsland en gaan aan kop in groep van Oranje

AUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.

5 uur geleden
Oranje schrapt training van maandag in Zeist

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.

5 uur geleden
Meerdink spreekt van 'jongensdroom' na hoofdrol bij basisdebuut

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.

7 uur geleden
Meerdink helpt Oranje bij basisdebuut met twee treffers aan zege

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).

7 uur geleden
Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

8 uur geleden