Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool alleen aan kop na moeizaam gelijkspel tegen Brentford

Liverpool alleen aan kop na moeizaam gelijkspel tegen Brentford

LONDEN (ANP) - Liverpool is in de Premier League alleen aan kop gekomen, maar dat heuglijke feit kon niet met een overwinning worden gevierd. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde in een doelpuntrijke wedstrijd moeizaam gelijk tegen nieuwkomer Brentford (3-3). Door de nederlagen van concurrenten Chelsea (0-1 tegen Manchester City) en Manchester United (0-1 tegen Aston Villa) staan de 'Reds' niettemin nu 1 punt los van de achtervolgers. Verdediger Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd in Londen.

Brentford kwam in de 27e minuut op voorsprong uit een ingestudeerde vrije trap, die door Ethan Pinnock van dichtbij werd afgerond (1-0). De kopsterke Diogo Jota zorgde na een half uur met het hoofd voor de gelijkmaker (1-1).

Na de rust kwam Liverpool op voorsprong dankzij Mohamed Salah, die van dichtbij scoorde (1-2). Vitaly Janelt herstelde daarna weer het evenwicht (2-2), maar Curtis Jones bracht de bezoekers opnieuw aan de leiding met een van richting veranderd schot (2-3). Yoane Wissa stelde alsnog 1 punt veilig voor de strijdbare thuisclub met een subtiele voetbeweging: 3-3.

Liverpool is als enige club na zes speelronden nog ongeslagen in de Premier League. Brentford verzekerde zich eind vorig seizoen na een absentie van 74 jaar van een terugkeer op het hoogste Engelse voetbalniveau. Met 9 punten uit zes wedstrijden is de ploeg van de Deense coach Thomas Frank goed begonnen aan de Premier League.

Meer uit Voetbal

Engelse media: Van Nistelrooij na zondag weg bij Leicester City

LEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij zit zondag voor het laatst op de bank als trainer van Leicester City. Daarna vertrekt de Nederlander bij de uit de Premier League gedegradeerde club. Dat melden meerdere Engelse media, waaronder Sky Sports.

25 minuten geleden
Duitsland zonder Havertz, Rüdiger en Musiala in Nations League

FRANKFURT (ANP/AFP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann kan in de halve finale van de Nations League niet beschikken over middenvelder Jamal Musiala, aanvaller Kai Havertz en verdedigers Antonio Rüdiger en Nico Schlotterbeck. Zij zijn geblesseerd.

53 minuten geleden
Trainer Simonis verlengt contract bij bekerwinnaar Go Ahead

DEVENTER (ANP) - Paul Simonis heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles verlengd. De 40-jarige trainer is nu tot de zomer van 2027 verbonden aan de Deventenaren. Simonis won in zijn eerste seizoen de KNVB-beker met Go Ahead. De club eindigde in de Eredivisie als zevende.

1 uur geleden
Groningen accepteert schorsing van drie duels voor keeper Vaessen

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Etienne Vaessen. De doelman is daarmee voor vier wedstrijden geschorst, waarvan een voorwaardelijk. Vaessen mist daarmee de eerste drie duels van het nieuwe seizoen.

1 uur geleden
FC Utrecht haalt middenvelder De Wit terug naar Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Dani de Wit keert terug in de Eredivisie. De 27-jarige aanvallende middenvelder ondertekent een contract voor drie seizoenen bij FC Utrecht, dat hem overneemt van het uit de Bundesliga gedegradeerde VfL Bochum. De Wit voetbalde in Nederland eerder bij Ajax en AZ.

3 uur geleden
Amorim bereid te vertrekken bij Manchester als bestuur dat wil

BILBAO (ANP/RTR) - Trainer Rúben Amorim heeft er na de nederlaag in de finale van de Europa League tegen Tottenham Hotspur nog steeds alle vertrouwen in dat hij de juiste trainer is voor Manchester United. Mocht het bestuur van de Engelse topclub daar anders over denken, dan is hij bereid te vertrekken, vertelde de Portugees na de 1-0 in Bilbao.

3 uur geleden
Van de Ven met acrobatische redding belangrijk voor Spurs

BILBAO (ANP) - Micky van de Ven voorkwam met een acrobatische actie dat Tottenham Hotspur een voorsprong verspeelde in de gewonnen finale van de Europa League tegen Manchester United (1-0). Rasmus Højlund wilde de bal in het lege doel koppen na een foutje van doelman Guglielmo Vicario. Maar de verdediger van het Nederlands elftal bracht nog net voor de doellijn met een halve omhaal redding.

13 uur geleden