Liverpool-aanvoerder Henderson met succes geopereerd
LIVERPOOL (ANP) - Jordan Henderson van Liverpool is geopereerd aan een lies. De club laat weten dat de ingreep bij de aanvoerder succesvol is verlopen. Henderson viel vorige week geblesseerd uit in de verloren derby tegen stadgenoot Everton.
De verwachting is dat Henderson (30) zeker een week of drie niet kan spelen, al gaf Liverpool geen specifieke details.
Liverpool staat momenteel op de zesde plaats in de Premier League. De titelverdediger wordt al vanaf het begin van het seizoen geplaagd door blessures.
Bij Liverpool zijn ook Virgil van Dijk, Joe Gomez, Joel Matip, Fabinho, Naby Keïta en Diogo Jota langdurig geblesseerd. Omdat zich onder de geblesseerden veel centrale verdedigers bevinden zag trainer Jürgen Klopp zich genoodzaakt Henderson in plaats van op het middenveld in de verdediging op te stellen.
Alisson
In het weekeinde speelt Liverpool tegen Sheffield, de nummer laatst. Het is ook de vraag of doelman Alisson dan van de partij is. De vader van de keeper overleed deze week in Brazilië.
Liverpool verloor de laatste vier wedstrijden in de Premier League. Tussendoor werd wel van Leipzig gewonnen in de Champions League.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
2 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
9 uur geleden