Liverpool-aanvoerder Henderson met succes geopereerd
LIVERPOOL (ANP) - Jordan Henderson van Liverpool is geopereerd aan een lies. De club laat weten dat de ingreep bij de aanvoerder succesvol is verlopen. Henderson viel vorige week geblesseerd uit in de verloren derby tegen stadgenoot Everton.
De verwachting is dat Henderson (30) zeker een week of drie niet kan spelen, al gaf Liverpool geen specifieke details.
Liverpool staat momenteel op de zesde plaats in de Premier League. De titelverdediger wordt al vanaf het begin van het seizoen geplaagd door blessures.
Bij Liverpool zijn ook Virgil van Dijk, Joe Gomez, Joel Matip, Fabinho, Naby Keïta en Diogo Jota langdurig geblesseerd. Omdat zich onder de geblesseerden veel centrale verdedigers bevinden zag trainer Jürgen Klopp zich genoodzaakt Henderson in plaats van op het middenveld in de verdediging op te stellen.
Alisson
In het weekeinde speelt Liverpool tegen Sheffield, de nummer laatst. Het is ook de vraag of doelman Alisson dan van de partij is. De vader van de keeper overleed deze week in Brazilië.
Liverpool verloor de laatste vier wedstrijden in de Premier League. Tussendoor werd wel van Leipzig gewonnen in de Champions League.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
5 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
6 uur geleden