Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-aanvaller Núñez onzeker voor duel met Arsenal

Liverpool-aanvaller Núñez onzeker voor duel met Arsenal

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Het is nog onzeker of koploper Liverpool zondag de beschikking heeft over Darwin Núñez voor de uitwedstrijd bij Arsenal. De 24-jarige aanvaller heeft last van een voetblessure.

Núñez liep de blessure woensdag op tijdens de zege op Chelsea (4-1). Hij speelde wel de volledige wedstrijd, waarin hij een strafschop op de paal schoot en in totaal vier keer het houtwerk raakte.

"Ik weet niet of Darwin beschikbaar is, want na twintig minuten stond iemand op zijn voet en het was erg pijnlijk", legde trainer Jürgen Klopp vrijdag uit op de persconferentie. "Er is niets gebroken, de röntgenfoto ziet er goed uit, maar het is opgezwollen. We moeten bekijken of hij zijn voet weer in zijn voetbalschoen krijgt of niet."

Klopp mist tegen Arsenal al aanvaller Mohamed Salah, die tijdens de Afrika Cup met Egypte een hamstringblessure heeft opgelopen. De ploeg van Cody Gakpo, Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk speelt zondag om 17.30 uur in Londen tegen de nummer 3 van de ranglijst.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

12 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

12 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

12 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

16 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

19 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

19 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

19 uur geleden