Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-aanvaller Núñez onzeker voor duel met Arsenal

Liverpool-aanvaller Núñez onzeker voor duel met Arsenal

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Het is nog onzeker of koploper Liverpool zondag de beschikking heeft over Darwin Núñez voor de uitwedstrijd bij Arsenal. De 24-jarige aanvaller heeft last van een voetblessure.

Núñez liep de blessure woensdag op tijdens de zege op Chelsea (4-1). Hij speelde wel de volledige wedstrijd, waarin hij een strafschop op de paal schoot en in totaal vier keer het houtwerk raakte.

"Ik weet niet of Darwin beschikbaar is, want na twintig minuten stond iemand op zijn voet en het was erg pijnlijk", legde trainer Jürgen Klopp vrijdag uit op de persconferentie. "Er is niets gebroken, de röntgenfoto ziet er goed uit, maar het is opgezwollen. We moeten bekijken of hij zijn voet weer in zijn voetbalschoen krijgt of niet."

Klopp mist tegen Arsenal al aanvaller Mohamed Salah, die tijdens de Afrika Cup met Egypte een hamstringblessure heeft opgelopen. De ploeg van Cody Gakpo, Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk speelt zondag om 17.30 uur in Londen tegen de nummer 3 van de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

1 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

1 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

2 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

3 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

3 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

3 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

6 uur geleden