Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-aanvaller Núñez onzeker voor duel met Arsenal

Liverpool-aanvaller Núñez onzeker voor duel met Arsenal

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Het is nog onzeker of koploper Liverpool zondag de beschikking heeft over Darwin Núñez voor de uitwedstrijd bij Arsenal. De 24-jarige aanvaller heeft last van een voetblessure.

Núñez liep de blessure woensdag op tijdens de zege op Chelsea (4-1). Hij speelde wel de volledige wedstrijd, waarin hij een strafschop op de paal schoot en in totaal vier keer het houtwerk raakte.

"Ik weet niet of Darwin beschikbaar is, want na twintig minuten stond iemand op zijn voet en het was erg pijnlijk", legde trainer Jürgen Klopp vrijdag uit op de persconferentie. "Er is niets gebroken, de röntgenfoto ziet er goed uit, maar het is opgezwollen. We moeten bekijken of hij zijn voet weer in zijn voetbalschoen krijgt of niet."

Klopp mist tegen Arsenal al aanvaller Mohamed Salah, die tijdens de Afrika Cup met Egypte een hamstringblessure heeft opgelopen. De ploeg van Cody Gakpo, Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk speelt zondag om 17.30 uur in Londen tegen de nummer 3 van de ranglijst.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

37 minuten geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

54 minuten geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

1 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

1 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

1 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

3 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

3 uur geleden