Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lintje voor Jan de Hoop na 33 jaar RTL Ontbijtnieuws

Lintje voor Jan de Hoop na 33 jaar RTL Ontbijtnieuws

HILVERSUM (ANP) - Presentator Jan de Hoop heeft een koninklijke onderscheiding gekregen nadat hij zijn allerlaatste RTL Ontbijtnieuws had gepresenteerd. De 67-jarige De Hoop was 33 jaar lang het gezicht van het ochtendprogramma op RTL 4. In tranen nam hij donderdag afscheid. Burgemeester Ton Heerts van Apeldoorn, de plaats waar De Hoop woont, benoemde de presentator na de uitzending tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.

"Ik heb de afgelopen dagen duizenden lieve berichtjes gekregen en daar ben ik heel dankbaar voor", zei De Hoop aan het einde van het programma met trillende stem. Hij bedankte ook zijn man, die elke ochtend wakker werd van de wekker. De presentator maakte nog een grapje over het feit dat hij moest huilen. "Dit is nog erger dan het afscheid van Toine van Peperstraten", grapte hij. "Mooie dag", besloot De Hoop.

Aanvankelijk zou de presentator al eind vorig jaar met pensioen gaan, maar hij plakte er nog een paar maanden aan vast. De Hoop wordt opgevolgd door Robbie Kammeijer, die eerder al Editie NL en het Half Acht Nieuws voor RTL presenteerde.

Meer uit Binnenland

Rechter: accreditatiebeleid van rechtbanken onrechtmatig

DEN HAAG (ANP) - Het huidige accreditatiebeleid van rechtbanken en gerechtshoven is onrechtmatig en onverbindend. Dat concludeert de rechtbank Den Haag in een procedure die was aangespannen door de Vereniging van Vrije Journalisten (VVJ) en de twee journalisten Rico Brouwer en Djamila Le Pair.

4 minuten geleden
De Roy van Zuydewijn krijgt geen inzage in Videoland-script

LELYSTAD (ANP) - De rechter heeft het verzoek van Edwin de Roy van Zuydewijn om inzage in het script van de aangekondigde Videoland-serie Mabel & Margarita afgewezen. Dat komt naar voren in een uitspraak van de rechtbank Midden-Nederland van woensdag.

10 minuten geleden
Geen extra maatregelen kabinet na rellen bij opvanglocaties

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet komt niet met extra maatregelen na de rellen bij mogelijke asielzoekerslocaties, zegt minister David van Weel (Justitie en Veiligheid, VVD). Een demonstratie bij een noodopvang in Loosdrecht liep dinsdagavond volledig uit de hand. Er werd onder meer brand gesticht en de politie werd bekogeld.

35 minuten geleden
Marineschip Evertsen terug in Nederland na weken overwerk om Iran

DEN HELDER (ANP) - Het fregat dat in de Middellandse Zee hielp te beschermen tegen Iraanse luchtaanvallen is terug in Nederland. De Zr.Ms. Evertsen legde woensdagochtend, na een veel langere periode op zee dan gepland, aan in thuishaven Den Helder.

37 minuten geleden
Drie aanhoudingen voor rellen rond noodopvang Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft na de rellen rond een noodopvang voor asielzoekers in Loosdrecht dinsdagavond drie mensen aangehouden. Het gaat om een 28-jarige man uit Huizen en twee minderjarigen uit Kortenhoef en Amersfoort. De Huizenaar wordt verdacht van brandstichting, de minderjarige uit Kortenhoef van geweld tegen een journalist en de politie. De Amersfoorter zou stenen en fakkels hebben gegooid.

46 minuten geleden
Gemeentehuis Loosdrecht schoongemaakt na brandstichting

LOOSDRECHT (ANP) - Schoonmakers zijn woensdagochtend bezig het gemeentehuis van de gemeente Wijdemeren in Loosdrecht schoon te maken, ziet een ANP-verslaggever. Bij het gemeentehuis, waar sinds dinsdag in een vleugel asielzoekers worden opgevangen, werd dinsdagavond brandgesticht.

54 minuten geleden
Gehackt lab beveiligde data niet goed, constateert inspectie

UTRECHT (ANP) - Het laboratorium Clinical Diagnostics had zijn data niet goed genoeg beveiligd toen het vorig jaar werd gehackt. Dat constateert de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd. Cybercriminelen stalen de medische gegevens van honderdduizenden vrouwen die hadden meegedaan aan het bevolkingsonderzoek naar baarmoederhalskanker.

1 uur geleden